×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2014
Drukāt

Izcilas farmācijas studentes

LU fotoLU foto

Latvijas Universitātes (LU) Fonda Farmācijas izcilības stipendiju, ko finansē “Mēness aptiekas”, ieguvušas trīs LU Medicīnas fakultātes studentes: bakalaura 3.kursa studente Inga Koz
lovska, kā arī maģistrantūras studentes – Sanita Magone un Velta Korkliša.

Stipendijas apjoms ir 1000 eiro un stipendiātes to saņems šajā akadēmiskajā gadā. Stipendiātēm ir izcili sasniegumi studijās, viņu vidējā atzīme ir virs deviņām ballēm un viņas ir labākās savā kursā. Par ceļu uz farmācijas studiju virzienu stāsta Inga Koz-lovska: “Par savu nākotnes profesiju izvēlējos farmāciju, jo šī nozare apvienoja visas manas intereses – matemātiku, ķīmiju un bioloģiju. Pašlaik, studējot jau trešo gadu, ar visu sirdi un dvēseli jūtu, ka esmu izdarījusi pareizo izvēli. Manuprāt, ceļš uz panākumiem, labiem rezultātiem balstās uz savu mērķu apzināšanos un lielu gribasspēku tos īstenot.” Maģistra studiju programmas pirmā kursa studente Sanita Magone teic: “Farmācija ir nozare, kas ietver zinātni, darbu ar cilvēkiem, kā arī punktualitāti un maksimālu atdevi.

Šo stipendiju piešķir par izciliem rezultātiem – lai tādus sasniegtu, ir jāizvirza augsti mērķi. Saņemot šāda veida atzinību, rodas stimuls attīstīt sevi vēl augstākā līmenī.”

Velta Korkliša jau vidusskolā padziļināti studēja eksaktos priekšmetus: “Ar stingri nospraustu mērķi, neatlaidīgu darbu nokārtoju ķīmijas eksāmenu gandrīz izcili, kas atvēra LU durvis un ļāva studēt farmāciju, turklāt papildus apgūtais vidusskolā atviegloja mācības LU. Nevienu dienu neesmu nožēlojusi savu izvēli un varu tikai teikt paldies LU par sniegtajām zināšanām, kas tagad veido pamatu turpmākajiem sasniegumiem. Cenšos paspēt palīdzēt gan ģimenei, gan radiniekiem, gan draugiem, gan pilnīgiem svešiniekiem ar iegūtajām zināšanām, lai visi justos veseli un laimīgi.”

Uzziņa

LU Fonds sadarbībā ar mecenātiem 2013./2014. akadēmiskajā gadā piešķīris 94 stipendijas par kopējo summu 254 300 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+