Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izdaiļojiet sevi un apkārtni! Horoskops 11. decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Gadu mijas tuvošanās jūtama arvien vairāk, bet lai tā netraucē jums īstenot visas ieceres, par kurām bijāt ilgi domājis. Vēl ir laiks tās īstenot, nenolaidiet rokas pirms laika.

Auns

Labs laiks, lai iepirktos un veiktu lietišķus darījumus. Var riskēt un mēģināt īstenot arī kādu senlolotu sapni par lielu pirkumu vai tālu ceļojumu.

Vērsis

Stipru vilšanos var radīt situācija darbā, attiecības ar draugiem un mīļoto cilvēku. Grūtības būs jāpārvar lepnā vientulībā, bet tā arī būs labākā mācība nākotnei.

Dvīņi

Ja jums piedāvā papildu darbu, neatsakieties. Pat ja būs pagrūti tikt ar to galā, ilgtermiņā tas nesīs ļoti taustāmus rezultātus.

Vēzis

Šajā dienā diplomātiju jums nāksies vairāk lietot attiecībās mājās un ar savējiem, nevis svešiniekiem darbavietā.

Lauva

Ja likās, ka, gada nogalei tuvojoties, esat visu svarīgāko jau paveicis, tad tā nebūt nav.

Jaunava

Panākumi darbā, finansiāla stabilitāte un harmoniskas attiecības ar tuviniekiem stiprinās jūsu pašapziņu, pat ja tikai uz brīdi.

Svari

Lai īstenotu jums priekšā stāvošās karjeras izaugsmes iespējas, piedomājiet vairāk pie savas garīgās un fiziskās formas.

Skorpions

Varat sākt izbaudīt atpūtu, negaidot Ziemassvētkus. Tāda atpūta ietver arī laiku divvientulībā ar savu mīļoto.

Strēlnieks

Precizitāte un liela uzmanība nepieciešama darbā ar dokumentiem un klientiem, lai pēc tam nebūtu dārgi jāmaksā par kļūdām.

Mežāzis

Saistītie raksti

Izdaiļojiet sevi, savu māju un apkārtējo vidi plašākā nozīmē. Tomēr visus lielos darbus vajadzētu pabeigt līdz gada beigām.

Ūdensvīrs

Daudz darba, pat pārāk, bet mierinājumu sniegs fakts, ka par papildu darbu arī saņemsiet papildu materiālo gandarījumu.

Zivis

Pat ja notikumi darbā nelaiž jūs vaļā, tomēr centieties atlicināt laiku savam tuvākajam cilvēkam. Tas vienmēr ir tā vērts.

LA.lv