×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Izdarīja divus šāvienus: policija atklāj detaļas par pasta aplaupīšanu (3)

lpasts

Vakar Rīgā, Pētersalā uzbrukumā 45.pasta nodaļai nolaupīti aptuveni 280 eiro.

Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte aģentūrai LETA pastāstīja, ka vakar ap plkst.18.20 pasta nodaļā ienācis nemaskējies vīrietis un ar ierocim līdzīgu priekšmetu izdarīja divus šāvienus gaisā. Nobijušies no šāvieniem nodaļā esošie cilvēki notupušies, bet vīrietis pieskrējis pie kases aparāta un izņēmis tajā esošos aptuveni 280 eiro.

Pēc tam vīrietis aizmucis. Šobrīd policijas struktūrvienības veic operatīvos pasākumus un turpina darbu pie noziedznieka meklēšanas.

AS “Latvijas pasts” pārstāve Gundega Vārpa aģentūrai LETA norādīja, ka pasta nodaļa patlaban strādā un apkalpo klientus. Nodaļas darbiniekiem piedāvāta gan psiholoģiskā, gan cita palīdzība, un darbinieku pašu izvēle būs, vai un kā šo palīdzību izmantot.

“Visi “Latvijas pasta” naudas līdzekļi ir apdrošināti. Uzņēmumā noteikta īpaša kārtība, kas nodrošina to, ka nodaļā neglabājas lielas naudas summas,” pauda Vārpa.

Uzbrukums noticis Rīgas 45.pasta nodaļai, kas atrodas Katrīnas dambī 22. VAS “Latvijas Pasts” paziņojis, ka pasta darbinieki šajā situācijā rīkojās precīzi atbilstoši noteiktajām procedūrām, ar trauksmes pogu izsaucot apsardzi, kā arī Valsts policiju, kas notikuma vietā ieradās nekavējoties.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. divreiz izšāva

  2. Par to ļoti daudz dod gadu- laupīšana, laikam cilvēks bija pilnīgi neadekvāts, kurš to izdarīja. Ja vēl citi panti- tas viss kopā summējas, varētu teikt, ka viņam ir game over.

  3. Kad Galgauskas pasta nodaļu, kurai tolaik nebija signalizācijas aplaupīja aiz sienas dzīvojošie pasta ēkas telpu īrnieki, tad zaudējumi bez izmeklēšanas un tiesas prettiesiski tika pieprasīti no pasta vienīgā darbinieka-vadītāja, kurš mīļā miera labad tos apmaksāja . Pastam atgūstot savus zaudējumus….Gulbenes policijas izmeklētāju darbs tika apturēts. Un zagļu meita skolā brīvi izpārdeva zazagto preci. Pasta vadība savā uzpūtībā un neizdarībā šantažē savus darbiniekus.

Draugiem Facebook Twitter Google+