Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
8. marts, 2016
Drukāt

Rīgā izdemolēts deputāta Kaimiņa BMW (11)

@Artuss@Artuss

Naktī uz 8. martu izdemolēta Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa automašīna BMW – ar pastkastīti sadaudzīts tās stikls, bet salons – sagraizīts, liecina Kaimiņa ieraksts mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

“Saņēmu e-pasta sūtījumu, izdemolētu koridoru un sagrieztu salonu. Kas tālāk “pietiek.com”? Intresanti. Vai kaku maisi būs?” sociālajos tīklos ierakstījis deputāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

  1. grib iebaidīt Kaimiņu, lai nedibina jaunu partiju, jo vecajām partijām draud noriets un skuju taka!

  2. Šķiet,ka galvaspilsētā gavilē par jebkādu padarītu nelietību.Nav svarīgi,kas un kam ko nodara,svarīgi ,lai dedzina ,sadur riepas,izsit stiklus vai pat nozog.Vai tādos apstākļos vēl jābaidās no arābu teroristiem ?

  3. Labs darbs ! Priecājos.

  4. Kurzemes Petjka VB Atbildēt

    100% Aivariņa pirksts!

  5. Būs arī kaku maisi!

  6. sīkums, bet p[atīkami:)

  7. nez kam tas varētu būt izdevīgi?

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (1)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+