×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Izdevies aizturēt bīstamu teroristu; specdienesti pieļauj saistību ar Krieviju (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas Drošības dienests (SBU) pirmdien paziņoja, ka aizturēts kāds Francijas pilsonis, kas plānojis sarīkot 15 teroraktus Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīra futbolā laikā Francijā.

SBU vadītājs Vasilijs Gricaks informēja, ka 21.maijā aizturētais Francijas pilsonis plānojis uzspridzināt “musulmaņu mošeju, ebreju sinagogu, nodokļu savākšanas organizācijas un policijas patruļas un vairākas citas vietas”.

Aizturētais francūzis kopā esot “plānojis sarīkot 15 teroristiskus uzbrukumus”, Gricaks norādīja reportieriem.

“Mums kļuva zināms, ka Ukrainā ieradās Francijas pilsonis, kur solījis sniegt brīvprātīgo palīdzību. (..) Francūzis arī negatīvi izteicies par savas valdības politiku, tostarp migrācijas jautājuma politiku, un kā protesta zīmi plānoja veikt teroraktus,” atklāja SBU vadītājs.

Viņš piebilda, ka pie aizturētā atrasti divi Kalašņikova automāti, 5000 patronu, divi prettanku granātmetēji, 125 kilogrami trotila, 100 detonatori un 20 sejas maskas.

Tiek pieļauta iespēja, ka ar plānotajiem teroraktiem varētu būt saistīta Krievija, atzina Gricaks, norādot, ka Krievijas specdienesti varētu būt ieinteresēti “iegāzt” Ukrainu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kaut kā ir jāieriebj par tiem Mistral ( pareizāk Odesu un Batumi atbrīvošanu…) un ieriebj kā māk…

  2. Andrejs Bubinduss Atbildēt

    Minēto Ukrainas tā saucamo Ukrainas drošības dienesta ienformāciju ir jāuzskata par veiktu apzinātu provokāciju ar mērķi diskreditēt Francijas Republiku. Jāsaprot, ka Ukrainā tiek apmācīts noteikts skaits islama radikalu vairākās bāzēs, kā ‘Dņepropetrovskā. Otrs šīs provokācijas mērķis ir nostādīt sabiedrisko domu versijās, ka krievijas Federācija ir saistīta ar Francijas republiku stāvokļa destabilizācijā Eiropā. Nav saprotams, ar kādu mērķi šo hipotētisko ( vēl maigi nosaucot) informāciju izplata LR medijs Lauku Avīze.Vai LR medijs Lauku Avīze vēlas diskreditēt Francijas republiku?

Draugiem Facebook Twitter Google+