Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
28. novembris, 2016
Drukāt

Izdevums: Krievija plāno uz Baltkrieviju pārsviest vairākas divīzijas (5)

APAP

Militāro mācību “Zapad 2017” dēļ Krievija nākamgad plāno pārsviest uz Baltkrieviju 80 reizes vairāk karavīru un militārās tehnikas nekā šogad, vēsta Polijas tīmekļa izdevums “Defence24.pl”, atsaucoties uz Krievijas Aizsardzības ministrijas oficiāliem dokumentiem.

Izdevums norāda, ka Krievijas ministrija izsludinājusi tenderu starptautiskam militāram dzelzceļa transportam.

Ja pērn Krievijas Aizsardzības ministrijai militārās tehnikas transportēšanai uz Baltkrieviju bija vajadzīgi 125 vagoni, tad šogad vien 50 vagoni, bet nākamgad – 4126 vagoni.

Balstoties tendera nosacījumos, var secināt, ka Krievija grasās uz Baltkrieviju pārsviest vairākas divīzijas, norāda izdevums.

Kremlī tenderu skaidro ar mācībām “Zapad 2017”, kādas abu valstu bruņotie spēki rīko regulāri.

“Izstrādājot mācību scenārija koncepciju, tiks ņemta vērā situācija, kas ir saistīta ar NATO aktivitāšu pieaugumu pie savienotās valsts robežām,” skaidroja Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu.

Baltkrievijas opozīcija savukārt ir uztraukta, ka vērienīgās mācības var norādīt uz ko vairāk, piemēram, uz gatavošanos militārai kontrolei valstī vai iebrukumam Ukrainas, Baltijas valstu vai Polijas teritorijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Un saisti kopā ar ZZS Kremliskajām aktivitātēm SC virzienā… Te Grigules balsojums, te stāja nesludināt skolotāju lojalitātes likumu, te prezidenta aicinājumi krievu valodas virzienā…

  2. Noteikti jāreaģē steidzīgi, tūlīt! No Dundagas mūsu divīzija tūlīt ir jāpārvieto uz Kārsavu, šo darbu lai komandē Piebalgs, ēdot kruasanu. Otra divīzija no Ķūļiem ir jāpārsviež uz Dagdu; šo darbu lai vada Mūrniece parlamenta vārdā, jo viņai Dagdā ir draugs. Trešā mūsu divīzija no Ilūkstes ir jābīda uz Subati, lai piesedz aizmuguri gadījumā, ja Piebalgs pārēdās kruasanus, bet Mūrniece aizguļās ar Dagdas draugu.
    Vispār viss jādara ātri, kamēr Krievi nav paspējuši Baltkrievijā visu šnabi izdzērt, neko mums neatstājot.

  3. Экие вы мастера писать заголовки. Из заголовка следует, что эти дивизии останутся в Белоруссии навсегда, а на самом то деле – только на время учений. А ещё вы говорите, что не занимаетесь пропагандой. Ну, ну, а это что тогда?
    Вы бы лучше поинтересовались почему в министерстве обороны Латвии нет специалистов по воинским ж.д. перевозкам, ни одного. Они даже количества необходимых вагонов сосчитать не смогут в случае чего.

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+