×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
28. novembris, 2016
Drukāt

Izdevums: Krievija plāno uz Baltkrieviju pārsviest vairākas divīzijas (7)

APAP

Militāro mācību “Zapad 2017” dēļ Krievija nākamgad plāno pārsviest uz Baltkrieviju 80 reizes vairāk karavīru un militārās tehnikas nekā šogad, vēsta Polijas tīmekļa izdevums “Defence24.pl”, atsaucoties uz Krievijas Aizsardzības ministrijas oficiāliem dokumentiem.

Izdevums norāda, ka Krievijas ministrija izsludinājusi tenderu starptautiskam militāram dzelzceļa transportam.

Ja pērn Krievijas Aizsardzības ministrijai militārās tehnikas transportēšanai uz Baltkrieviju bija vajadzīgi 125 vagoni, tad šogad vien 50 vagoni, bet nākamgad – 4126 vagoni.

Balstoties tendera nosacījumos, var secināt, ka Krievija grasās uz Baltkrieviju pārsviest vairākas divīzijas, norāda izdevums.

Kremlī tenderu skaidro ar mācībām “Zapad 2017”, kādas abu valstu bruņotie spēki rīko regulāri.

“Izstrādājot mācību scenārija koncepciju, tiks ņemta vērā situācija, kas ir saistīta ar NATO aktivitāšu pieaugumu pie savienotās valsts robežām,” skaidroja Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu.

Baltkrievijas opozīcija savukārt ir uztraukta, ka vērienīgās mācības var norādīt uz ko vairāk, piemēram, uz gatavošanos militārai kontrolei valstī vai iebrukumam Ukrainas, Baltijas valstu vai Polijas teritorijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Dzirdēju prezidenta Lukašenko interviju par to kāda starpība ir starp krievu un baltkrievu. Lukašenko: baltkrievs ir krievs ar kvalitātes zīmi. Tātad Baltkrievijā uz manevriem no Krievijas ieradīsies 4000 dzelzsceļa vagonos sakāpuši krievi bez kvalitātes zīmi. Nesen TV redzēju kā Krievijas ,,glubinkā,, pagājušā gadsimta sākumā celtā šaursliežu dzelzceļa divus vagonus velk sagrabējusi lokomotīve .Pirmā vagonā pasažieri,otrā prece – maize,vodka,cigaretes,ko pa ceļam izkrauj dažos veikalos. Lokomotīves mašīnists Serjoga saka ka zin kurā ceļa posmā jāpiebremzē lai sapuvušo gulšņu dēļ nenoskrietu no sliedēm.Gadījies arī noskriet no sliedēm ,bet paldies Dievam vilciens līdz šim neapgāzās.Te gan vajazdētu to tenderu.

  2. Nesmīdiniet , Lukašs šito nekad nepieļaus. Baķka labi zin urlu suņa dabu tapēc ar neizvietoja kā solijis Baltkrievijā aviācijas pulku bet pēc Ukrainas notikumiem tik pārdesmit ļotenes. Kremlis bij baaig sašutis par to.

  3. Un saisti kopā ar ZZS Kremliskajām aktivitātēm SC virzienā… Te Grigules balsojums, te stāja nesludināt skolotāju lojalitātes likumu, te prezidenta aicinājumi krievu valodas virzienā…

  4. Noteikti jāreaģē steidzīgi, tūlīt! No Dundagas mūsu divīzija tūlīt ir jāpārvieto uz Kārsavu, šo darbu lai komandē Piebalgs, ēdot kruasanu. Otra divīzija no Ķūļiem ir jāpārsviež uz Dagdu; šo darbu lai vada Mūrniece parlamenta vārdā, jo viņai Dagdā ir draugs. Trešā mūsu divīzija no Ilūkstes ir jābīda uz Subati, lai piesedz aizmuguri gadījumā, ja Piebalgs pārēdās kruasanus, bet Mūrniece aizguļās ar Dagdas draugu.
    Vispār viss jādara ātri, kamēr Krievi nav paspējuši Baltkrievijā visu šnabi izdzērt, neko mums neatstājot.

  5. Экие вы мастера писать заголовки. Из заголовка следует, что эти дивизии останутся в Белоруссии навсегда, а на самом то деле – только на время учений. А ещё вы говорите, что не занимаетесь пропагандой. Ну, ну, а это что тогда?
    Вы бы лучше поинтересовались почему в министерстве обороны Латвии нет специалистов по воинским ж.д. перевозкам, ни одного. Они даже количества необходимых вагонов сосчитать не смогут в случае чего.

Draugiem Facebook Twitter Google+