×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
20. oktobris, 2012
Drukāt

Izdodas nodibināt Jēkabpils partiju

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 19.oktobrī, Jēkabpilī tika nodibināta Jēkabpils partija, kuras dibināšanas pasākumā tika reģistrēti 420 dalībnieki. Kā pastāstīja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs (attēlā), tāpat tika apstiprināti partijas pamatdokumenti, kas partijai dod tiesības iesniegt Uzņēmumu reģistram (UR) pieteikumu par reģionālās partijas dibināšanu juridiski “de facto”. Par partijas dibināšanu nobalsoja 361 dalībnieks.

Tāpat partijas dibināšanas pasākumā tika apstiprināti statūti un programma, kā arī tika apstiprinātas partijas komisijas un arī valde.

Salcevičs uzsvēra, ka patlaban jaundibinātajā partijā ir liels gandarījums par padarīto darbu, tomēr lielākais prieks ir par lielo cilvēku skaitu, kas bija ieradušies. “Tas liecina par to, ka Jēkabpils ir vieta, kurā dzīvo cilvēki, kas mīl savu pilsētu. Pie tam bija ieradušies visdažādākās “amplitūdas” cilvēki – gan radošā inteliģence, gan studējošā jaunatne, gan uzņēmēji un vienkārši darba darītāji,” klāstīja Salcevičs.

Salcevičs skaidroja, ka partija savās rindās ir gatava uzņemt Latvijai lojālus cilvēkus neatkarīgi no tautības vai vecuma, svarīga esot vēlme strādāt valsts labā. “Galvenais mērķis mums ir viens – saņemt visus spēkus dūrē un darīt visu iespējamo, lai attīstītu ne tikai mūsu reģionu un visu valsti, lai cilvēki šeit justos labi, varētu te skolot savus bērnus, strādāt sev tīkamā darbā,” uzsvēra Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs.

Viņš piekrita, ka tā vēl ir tāla nākotne, tomēr ir vērts pielikt visus savus spēkus un izdarīt visu iespējamo konkrētā laika periodā – arī līdz nākamās Saeimas vēlēšanām. “Priecē, ka šodien tika pārstāvēti arī blakus pilsētu pārstāvji, kur plānojam dibināt mūsu partijas reģionālās nodaļas, lai varētu veiksmīgi darboties ne tikai Zemgalē, bet arī visā valstī,” rezumēja Salcevičs.

Kā iepriekš aģentūrai LETA stāstīja Salcevičs, jaunais politiskais spēks, kura kodolu veidos pērn gada beigās likvidētās partijas LPP/LC Jēkabpils nodaļas biedri, būs centriski orientēts. Par savām prioritātēm tas plāno pasludināt atbalstu uzņēmējdarbības un sociālās jomas attīstībai un investoru piesaistei.

“Lai Jēkabpils šķistu pievilcīga investoriem, lai iedzīvotājiem būtu darbs un visiem kopā – kvalitatīvi dzīves apstākļi. Lai cilvēkiem būtu iespēja saņemt kvalitatīvus pakalpojumus, dot saviem bērniem kvalitatīvu izglītību, baudīt kultūras dzīvi un aktīvi atpūsties, lai attīstītos Jēkabpils, reģions un Latvija kopumā – to mēs vēlamies panākt,” iepriekš skaidroja Salcevičs.

Vasaras mēnešos jaunā politiskā spēka veidotāji veikuši aptaujas, skaidrojot, kas patlaban visvairāk uztrauc iedzīvotājus, un turpinājuši darbu pie partijas programmas izstrādes. Dokumenta veidotāji cer, ka partijas programma nebūs vien skaisti vārdi, bet gan atspoguļos iedzīvotāju vajadzības.

Par saviem uzdevumiem partija plāno izvirzīt piedalīšanos pašvaldību vēlēšanās, bet pēc tam – arī Saeimas vēlēšanās.

LPP/LC rindās Jēkabpilī savulaik darbojās ap 100 biedru. Četri no trīspadsmit Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātiem domē ir ievēlēti no LPP/LC saraksta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+