Mobilā versija
+2.1°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
18. marts, 2012
Drukāt

Izdota Latvijas ceļveža elektroniskā versija planšetdatoram

gvidoo

Karšu izdevniecība “Jāņa sēta” izdevusi 2011.gada populārākā izdevuma “Latvia. Travel Guide” elektronisko versiju “iPad” planšetdatoram, pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Gvido Pētersons (attēlā).

Viņš informēja, ka ceļvedis galvenokārt ir paredzēts ārzemniekiem un tajā ir apkopotas ziņas gan par Latvijas vēsturi un ģeogrāfiju, gan par sadzīviskām lietām – iepirkšanos, autobraukšanas kultūru, tualetēm, transportu, valodu, sadzīvi, svētkiem un to svinēšanas paražām –, kas tūristiem ir aktuāli. Tāpat tajā ir apkopota informācija par nozīmīgākajām etniskajām minoritātēm un to atstāto kultūras mantojumu, kā arī ievērojamākajām personībām.

Izdevumā atsevišķos šķirkļos kopumā ir aprakstīti gandrīz 400 tūrisma objektu vai vietu, kurus papildina fotoattēli, kā arī vairāk nekā 100 karšu. Tāpat ceļvedī ir uzziņu informācijas sadaļa, kur var atrast Latvijas tūrisma informācijas centru kontaktus, kā arī kontaktinformāciju 280 muzejiem un 1450 tūristiem piemērotākajām naktsmītnēm.

Tuvākajā laikā plānots arī izlaist aplikācijas versiju “Android” planšetdatoriem, kā arī ceļveža versijas elektronisko izdevumu krievu valodā.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+