Mobilā versija
+18.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
18. marts, 2012
Drukāt

Izdota Latvijas ceļveža elektroniskā versija planšetdatoram

gvidoo

Karšu izdevniecība “Jāņa sēta” izdevusi 2011.gada populārākā izdevuma “Latvia. Travel Guide” elektronisko versiju “iPad” planšetdatoram, pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Gvido Pētersons (attēlā).

Viņš informēja, ka ceļvedis galvenokārt ir paredzēts ārzemniekiem un tajā ir apkopotas ziņas gan par Latvijas vēsturi un ģeogrāfiju, gan par sadzīviskām lietām – iepirkšanos, autobraukšanas kultūru, tualetēm, transportu, valodu, sadzīvi, svētkiem un to svinēšanas paražām –, kas tūristiem ir aktuāli. Tāpat tajā ir apkopota informācija par nozīmīgākajām etniskajām minoritātēm un to atstāto kultūras mantojumu, kā arī ievērojamākajām personībām.

Izdevumā atsevišķos šķirkļos kopumā ir aprakstīti gandrīz 400 tūrisma objektu vai vietu, kurus papildina fotoattēli, kā arī vairāk nekā 100 karšu. Tāpat ceļvedī ir uzziņu informācijas sadaļa, kur var atrast Latvijas tūrisma informācijas centru kontaktus, kā arī kontaktinformāciju 280 muzejiem un 1450 tūristiem piemērotākajām naktsmītnēm.

Tuvākajā laikā plānots arī izlaist aplikācijas versiju “Android” planšetdatoriem, kā arī ceļveža versijas elektronisko izdevumu krievu valodā.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+