×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
31. augusts, 2015
Drukāt

Izdota Ulda Marhileviča 50 populārāko dziesmu nošu grāmata

Foto - LetaFoto - Leta

Izdota Ulda Marhileviča 50 populārāko dziesmu nošu grāmata, aģentūru LETA informēja izdevniecībā “MicRec”.

Jaunajā nošu krājumā iekļautas dziesmas, kuras izpilda “Remix”, “Liepājas brāļi”, Mirdza Zīvere, Antra Stafecka, Olga Rajecka, Rēzija Kalniņa, “Opus”, Aija Andrejeva, kā arī dziesmas no teātru izrādēm, mūziklu un koru dziesmas.

Izdevniecības pārstāvji pastāstīja, ka nošu grāmatā ir atrodama esence no pianista un komponista Marhileviča darbiem – 50 dziesmas, kuras pazīstamas no rokkoncertiem, televīzijas raidījumiem, “Mikrofona” aptaujām, mūzikliem un teātru izrādēm, kā arī Dziesmu un Deju svētkiem. Grāmatā būs atrodama gan dziesma “Lūgums”, gan “Liepājas brāļu” un festivāla “Bildes” himna “Tikai tā”, gan dziesmas no koru cikliem un mūzikla “Tobāgo”, gan arī krietni vien intīmākas un, iespējams, arī mazāk dzirdētas un dziedātas dziesmas no Rajeckas un Kalniņas repertuāra.

Daudzas no Ulda dziesmām jau ir kļuvušas par radiostaciju un koncertu klasiku, bet vēl nekad agrāk šīs dziesmas nav tikušas apvienotas vienā nošu izdevumā. Lūk, te tas ir!

Marhilevičs dzimis Liepājā, bet ieguvis arī Pāvilostas, Rīgas, Daugavpils un Losandželosas rūdījumu. Viņš spēlējis grupās “Liepājas brāļi”, “Inversija”, “Opus” un “Remix”.

“Es esmu pārliecināts, ka šī grāmata jums kalpos par lielisku izejmateriālu, gatavojot ģimenes ballīti, sastādot profesionālu koncertprogrammu vai dodoties tuvākā vai tālākā ceļojumā. Ulda dziesmās ir tas, ko mēs saucam par māju sajūtu, par dzīvesprieku un pašapziņu. Ļaujieties šīm dziesmām, un tās atvērs jūsu sirdis, pēc jūsu pašu Lūguma aizvedīs jūs uz Slīteres siliem, Pie laika uzvilks jums kājās Dzeltenās kurpes, izvizinās lustīgā Rēderejā un visbeidzot izsēdinās Tobāgo salā, kur jūsu galvās skanēs Mājupceļš. Tikai tā!” par grāmatu stāstīja tās izdevējs un daudzu Marhileviča dziesmu līdzautors Guntars Račs.

Izdevniecībā “MicRec” latviešu populāro dziesmu nošu grāmatu sērijā izdotas Raimonda Paula, “Prāta vētras”, Mārtiņa Freimaņa, grupas “Līvi”, Rača un citu autoru nošu krājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+