×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Izdots Ainara Virgas pirmais solo albums

Foto - LetaFoto - Leta

Leģendārās latviešu rokgrupas “Līvi” ilggadējais līderis Ainars Virga 6. aprīlī atzīmējot savu 50 gadu jubileju, sniedza lielisku koncertu pilnībā pārpildītā Liepājas Olimpiskā Centra zālē.

Koncerta apmeklētāji bija pirmie izredzētie, kuriem bija iespēja koncerta norises vietā iegādāties arī Virgas pirmo solo albumu „ Dziesmas par dzīvi un mīlestību”. Koncertā, par kuru tā organizatori joprojām saņem pateicības vārdus no “Līvu” faniem, tika izpildītas arī vairākas no jaunā albuma dziesmām.

Pie šī albuma mūziķis bija strādājis vairākus gadus, pamazām ieskaņojot dziesmas dažādās studijās un ar dažādiem mūziķiem. Kopumā albuma ierakstā piedalījušies gandrīz četrdesmit dažādi mūziķi. Divas no albumā iekļautajām dziesmām iedziedātas duetā, viena ar vēl vienu „Līvu” Tomasu Kleinu, bet otru ar Artūru Duboku, kura, speciāli Ainaram savulaik rakstītā dziesma „ Ja tu mīli” ir kā albuma pielikums. Vēl nepublicēto dziesmu „Vēl vienu pēdējo reiz” Ainaram dāvinājis viņa talanta cienītājs Kārlis Būmeisters. Šai dziesmai tapis arī neliels video, kurš drīzumā tiks publicēts.

Ainara rakstītajām dziesmām tekstus rakstījis dziedātāja bērnības draugs Guntars Račs, bet daļu teksta dziesmai „Es neesmu tas” rakstījis pats Virga.

Albumu ievada šī brīža Ainara aktuālākais „hits” „Rozes zieds”, kuru producējis Artūrs Palkevičs. Šīs dziesmas oriģinālā versija „ Can You Relese Me Now” pirms piecpadsmit gadiem bija ieskaņota slavenās latviešu „eksporta” grupas RIGA izpildījumā.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+