Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
27. februāris, 2015
Drukāt

Foto: Karavīri mācās izdzīvot ziemas apstākļos (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Ādažu poligonā norisinās mācības "Ziema", kurās Latvijas, ASV un Kanādas karavīri veic uzdevumus, kas saistīti ar orientēšanos apvidū, ekipējuma apkopi, kā arī medicīniskās palīdzības sniegšanu ziemas apstākļos un kaujas šaušanu.

Šodien Ādažu poligonā noslēgsies nedēļu ilgās mācības “Ziema”, kurās Latvijas, ASV un Kanādas karavīri veica uzdevumus, kas saistīti ar orientēšanos apvidū, ekipējuma apkopi, kā arī medicīniskās palīdzības sniegšanu ziemas apstākļos un kaujas šaušanu. Mācību mērķis bija apmainīties zināšanām un iemaņām, apmācot Sauszemes spēku kājnieku brigādes un sabiedroto valstu karavīrus, kā izdzīvot un veikt dienesta uzdevumus ziemas apstākļos, izmantojot viņu rīcībā esošo ekipējumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tik daudz negatīvisma?

  2. vai mācās? īt -īties- ināt -ināties…

  3. Nez, Graube arī ielīda ūdeni?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+