Latvijā
Novados

Izgāja no slimnīcas un pazuda… Jau divus mēnešus nekas nav zināms par Māri 16

Foto Bezvests.lv

Bezvēsts pazudis Rundāles novada Viesturu pagasta Bērsteles iedzīvotājs Māris Simsons, kurš pēdējo reizi redzēts pirms diviem mēnešiem, izejam no Jelgavas slimnīcas, vēsta “Bezvests.lv”.

Pēc pārciestā insulta vīrietim ir valodas traucējumi. Viņš ir arī redzes invalīds, ir grūtības pārvietoties, staigā ļoti lēni.

Pēdējo reizi viņu redzēja kaimiņiene 2016.gada 25.novembrī plkst.16.40, izejam no Jelgavas slimnīcas. Viņš teica, ka dodas mājās, bet mājās līdz šim nav atgriezies. Telefons aparāts kādu laiku strādāja, bet uz zvaniem vīrietis neatbildēja, bet vēlāk telefons atslēdzās.

Vīrietis ir apmēram 187 centimetrus garš, kalsnas miesasbūves, viņam ir slikta redze. Viņam ir daudz tetovējumu. Vīrietim līdzi bija maisiņš ar dokumentiem – pasi, invalīda apliecību -, savukārt ģērbies viņš bija gaišā ziemas jakā, apavos ar šņorēm.

Visi, kas redzējuši pazudušo vīrieti vai kaut ko zina par viņa iespējamo atrašanās vietu, aicināti zvanīt policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni 22 084 084.

LA.lv