×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. marts, 2018
Drukāt

Izgāšanās: BK “Ventspils” nevarīgi pret dāņu klubu (1)

foto - bkventspils.lvfoto - bkventspils.lv

Latvijas vicečempioni “Ventspils”, parādot ļoti vāju sniegumu, trešdien pirmajā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa astotdaļfināla spēlē ar rezultātu 73:93 (22:14, 16:28, 22:27, 13:24) savā laukumā piekāpās Dānijas klubam Orhūsas “Bakken Bears”.

Līdz ar to “Ventspils” komanda uz nākamajā nedēļā Dānijā paredzēto atbildes spēli dosies ar 20 punktu deficītu.

Gandrīz visu maču laukumā ar ievērojami augstāku intensitāti un agresivitāti darbojās Orhūsas komanda, kas īpaši veiksmīgi darbojās zem pretinieku groza, kur tika pie 21 atlēkušās bumbas. Tāpat “Ventspils” duelī pieļāva par desmit kļūdām vairāk nekā pretinieki, pēdējās minūtes darbojoties īpaši pelēki.

Rezultatīvākais ventspilniekiem ar 19 punktiem bija amerikānis Emanuēls Ubilla, kamēr pa desmit punktiem iemeta Māris Gulbis un Aigars Šķēle.

Šajā spēlē “Ventspils” komandā debitēja ukraiņu spēka uzbrucējs Deniss Jakovļevs, kurš punktus neguva, kamēr traumas dēļ nevarēja palīdzēt Ingus Jakovičs.

“Bakken Bears” rindās 23 punktus savāca Devons Eikons-Pērsels, kamēr 17 punkti un 12 atlēkušās bumbas bija Džefrijam Kroketam.

Kaut vēl sestajā minūtē dāņi panāca izlīdzinājumu 9:9 un pirmās ceturtdaļas priekšpēdējā minūtē Latvijas vienība bija priekšā vien ar 15:14, “Ventspils” guva pēdējos septiņus punktus pirmajā ceturtdaļā un ieguva drošu vadību – 22:14. Tomēr šāds pārsvars bija ļoti īslaicīgs un otrā spēles nogriežņa ievadā Latvijas vicečempioni pieļāva vairākas kļūdas, kas ļāva “Bakken Bears” gūt pirmos desmit punktus, pirmoreiz izvirzīties vadībā, turklāt “Ventspils” mačā vairs tā arī nespēja būt priekšā.

Turpmākajās minūtēs dāņi uz katru “Ventspils” veiksmīgu uzbrukumu atbildēja ar savējo, bet divas minūtes pirms puslaika beigām Latvijas vicečempionu deficīts bija jau 34:40, kamēr pēc 20 spēlētām minūtēm rezultāts bija 38:42.

Otrā puslaika sākuma daļā pēc Māra Gulbja tālmetiena “Ventspils” vēl pietuvojās līdz 48:49, tomēr pēc trešās ceturtdaļas Latvijas vicečempionu bija jau deviņi punkti (60:69). Ceturtajā ceturtdaļā jau “Bakken Bears” pārsvars lielākoties bija virs desmit punktiem, pēdējo minūtes pārtraukumu divas ar pusi minūtes pirms cīņas beigām Robertam Štelmaheram pieprasot, kad rezultāts bija kļuvis 71:88. Dueļa beigās spēles gaita nemainījās, ventspilniekiem ciešot kaunpilnu neveiksmi.

Atbildes mačs notiks 14.martā Dānijā, bet ceturtdaļfinālu sasniegs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+