×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

Izgatavo savu šokolādi pats!

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

22. februārī plkst. 13:00 ar šokolādes darbnīcu “Kakao pupiņas” ceļojums turpināsies ģimenes pasākumu programma Aijas Zariņas jubilejas izstādē “Sprīdītis”, portālu LA.lv informēja Rakstniecības un mūzikas muzeja pārstāve Maija Treile.

Darbnīcas vadītājs Nikolass Stancofs izstādē “Sprīdītis” piedalās ar foto un video darbiem par ceļošanu un māju meklējumiem. Gluži kā Sprīdītis viņš dzīves laikā daudz ceļojis un pabijis arī Dienvidamerikā, kur atklāja daudz eksotisku augļu, to starpā arī kakao pupiņas. Gluži kā Sprīdītis Nikolass pārveda savu atklājumu mājās un dalījās tajā ar saviem radiem, draugiem un kaimiņiem.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja atklāt šokolādi dažādos veidos – no pulvera līdz pastai, no baltas līdz melnai, no saldas līdz asai, no aukstas līdz karstai. Šokolādi varēs izkausēt, liet formiņās, veidot, sasaldēt, sasmalcināt un, protams, nogaršot. To visu darot, atklāsim jaunu taustes, redzes un garšas pieredzi un meklēsim vārdus, ar kuriem to apzīmēt.

Sarīkojums notiek Rakstniecības un mūzikas muzeja ēkā. Tā kā vietu skaits pasākumā ir ierobežots, rīkotāji lūdz pieteikt apmeklējumu iepriekš, rakstot uz e-pastu komunikacija@rmm.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+