×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
26. jūlijs, 2015
Drukāt

Izglābj cilvēku, kas diennakti dreifējis laivā

Foto-LETAFoto-LETA

Svētdien, 26.jūlijā, Jūras spēki izglābuši cilvēku, kas diennakti dreifējis laivā, aģentūru LETA informēja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta pārstāve Līva Veita.

Plkst.10.39 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju no Rīgas kuģu satiksmes dienesta, ka kravas kuģis “RIG” 11 jūras jūdzes (apmēram 20 kilometri) no Rīgas ir novērojis dreifējošu piepūšamo gumijas laivu, kurā atrodas cilvēks.

MRCC Rīga norīkoja Krasta apsardzes dienesta dežūrkuģi “Gaisma” doties uz notikuma vietu.

Laikā, kad Krasta apsardzes dienesta dežūrkuģis devās uz notikuma vietu, slikto laika apstākļu dēļ cietušais pārkrita pār laivas bortu. Kuģim “RIG” tika dots rīkojums nolaist glābšanas laivu un sniegt palīdzību cietušajam. Kuģis “Gaisma” devās uz kuģi “RIG”, lai paņemtu cietušo un viņa peldlīdzekli un nogādātu viņu uz Jūras spēku flotiles piestātni Buļļupē, kur viņus jau gaidīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde.

Pēc cietušā vārdiem, viņš dreifā ir pavadījis diennakti. Saskaņā ar Krasta apsardzes dienesta informāciju gadījums varēja beigties arī ne tik veiksmīgi, jo peldlīdzeklis, kurš ir nopērkams lielākajā daļā lielveikalu, neatbilst kuģošanai atklātā jūrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+