Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
29. jūnijs, 2016
Drukāt

Izglābj kopš Jāņiem badā uz balkona mērdētu kaķi

Foto - Vivanta VolkovaFoto - Vivanta Volkova

Ilustratīvs attēls

Likumsargi izglābuši kaķi, kas kopš Jāņiem, 24.jūnija, bez ūdens un ēdiena bija atstāts uz balkona, informēja RPP.

27. jūnijā RPP darbinieki saņēma informāciju, ka Teikā vairākas dienas uz balkona atstāts kaķis. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekus sagaidīja izsaucēja, kura pastāstīja, ka kaķis uz balkona atstāts no 24.jūnija vakara. Sieviete gājusi pie kaimiņiem, taču durvis neviens nav atvēris, arī nama apsaimniekotājs nav zinājis kā ar dzīvokļa īpašnieku sazināties.

Apskatot balkonu, konstatēts, ka uz tā nav ne dzeramā ūdens, ne barības un balkona durvis pilnībā ir aizvērtas. Izsaukti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki, kuri novārtā atstāto kaķi nocēla no balkona.

Policijas darbinieki kaķi nogādāja veterinārajā klīnikā, kur tas nodots veterinārārstu rokās. Kaķis vēl aizvien atrodas veterinārajā klīnikā, kur tas atgūstas no cilvēka radītā kaitējuma.

Uzsākta administratīvā lietvedība par labturības prasību neievērošanu.

Policija atgādina, ka mājas dzīvnieku īpašniekiem ir jārūpējas par saviem mājdzīvniekiem un jādrošina ar dzeramo ūdeni, kā arī atbilstošu dzīves telpu. Par dzīvnieku turēšanas prasību pārkāpšanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no septiņiem līdz 350 eiro.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+