×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
4. oktobris, 2013
Drukāt

Izglītības ministrs skolotājiem vēl dzīvesprieku un daudz pozitīvu emociju

Vjaceslavs

Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (RP) sveic visus Latvijas pedagogus Starptautiskajā skolotāju dienā, novēlot pacietību un izturību, kā arī dzīvesprieku un daudz pozitīvu emociju, teikts ministra paziņojumā.

 

“Katram no mums šūpulī ielikts kāds talants, ko dzīves laikā cenšamies mērķtiecīgi attīstīt. Skolotājam šis talants ir ļoti īpašs, jo būt par skolotāju nozīmē uzņemties milzum lielu atbildību un kļūt par vienu no svarīgākajiem cilvēkiem mūsu dzīvē,” norāda ministrs.

Dombrovskis arī atzīmē, ka pedagogi ir tie, kuriem uztic vislielāko dārgumu – mūsu bērnus. Viņi, pateicoties arī skolotāju pūlēm un pašaizliedzīgajam darbam, izaugs par gudriem un labiem cilvēkiem. “Kā nozares ministrs un arī tēvs vēlos pateikties Jums par šo nozīmīgāko un vienlaikus grūtāko darbu, ko ik dienu veicat,” uzsver ministrs.

Viņš izsaka pateicību arī visiem tiem skolotājiem, kuru aktīvās darba gaitas jau beigušās, kā arī tiem, kuri tikai šoruden pirmoreiz satikās ar saviem skolēniem. “Jūs esat un būsiet tās personības, kuras Jūsu audzēkņi atmiņā un sirdīs glabās visu mūžu,” akcentē Dombrovskis.

Ministrs norāda, ka novēlēt skolotājiem pacietību un izturību jau kļuvis par tradīciju, kas ir pašsaprotami, jo katrs esam bijuši skolas solā un zinām, cik daudz raizes varam sagādāt saviem pasniedzējiem. Vienlaikus ministrs novēl skolotājiem arī neizsmeļamu dzīvesprieku, saticību darba kolektīvos un daudz pozitīvu emociju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+