×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2012
Drukāt

Izglītības ministrs – starp 400 labākajiem pasaulē (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvija. Ir 2030. gada 1. jūlijs. Zied jasmīni, un skolās sākušās brīvlaika suņudienas. “Diez vai tas, kas man ir asinīs, vairs saucas adrenalīns,” izteicies mūsu ilggadējais izglītības ministrs Ķīļa kungs un pamājis ar ķeģīti, “es demisionēju”.

 

Viņa sastādītā programma “Latvija 2030” esot kā izķēmots greizais spogulis, salīdzinot ar reālo dzīvi, viņš nav saņēmis atbalstu pārkārtojumiem izglītības sistēmā un atsēdināts pedagogu algu pacelšanas jautājumā, kuras ir 2013. gada līmenī. Vīrs, kurš gribēja kļūt par reformu pozitīvo vīrusu, prom iedams, atstāj valodīgu, bagātu Roberta mantojumu – dienesta rīkojumus.

2013. g. – b. Tukiš, mašīna ir prasmīgāks skolotājs par cilvēku, lūdzu, sekojiet mācību iestāžu planšetdatorizācijai, tos pedagogus, kuri turpina pretoties grāmatu likvidācijai, pienaglojiet ministrijas sienas avīzē!

2014. g. – lūdzu atskaitīties, vai beidzot ZZS politiskās kalpones izsviestas no mūsu iestādēm, ka nav palikusi ne smaka!

2015. g. – kantabriāni, esi lepns – vaučeri un “nauda seko skolēnam” izdevās uz goda, ģimnāzijās atgriezušies pat trīsdesmitgadnieki!

 

2016. g. – b. Tukiš, lūdzu ar mani personīgi runāt – kāpēc es esmu “top 400” izglītības ministru listē, bet mūsu augstskolas – neviena nav topos?

 

2017. g. – b. Tukiš, lūdzu pārskatu par skolu stāvokli notecējušā mācību gadā, uzdodot skolotāju un audzēkņu skaitu, un cik maksā viens izlaistais skolēns. Nepieciešams OECD apsekojums, kad PISA testē.

2018. g. – demisija, MK negrib palielināt algas, trūcīgie skolotāji ir Rīgas ielās, bet ubagot aizliedza jau pilsētas galva Ušakovs!

2019. g. – b. Tukiš, lūdzu pārdomāt, vai skolās nav iespējams iekārtot frizierpunktu, lai atsevišķas pedagogu korpusa personas neizskatās pēc karakulaitām un sprādzieniem makaronu fabrikā.

2020. g. – man ziņo, ka skolnieks Buņģis neganti traumējis teicamniekus Cibiņu un Sapuliņu. Atrakstiet man tviterī.

2021. g. – dienesta rīkojums: nododiet fizkultūras skolotājam Šņukstam – viņam nāksies to meitēnu precēt.

2022. g. – demisija, pat man skolotājs uz ielas prasīja eiro!

 

2023. g. – b. Tukiš, partijas vadoņa izbraukumā uz provinci lūdzu gādāt, lai sagaidītājos ir bērnu deju kolektīvi un skolu kori kamersastāvā. Paraugam b. Zatlera iemīļoto dziesmu tabula.

 

2024. g. – man ziņo, ka skolotāju istabās notiek stipra žūpošana, lūdzu iefiltrēties, pamatīgi izpētīt apstākļus, nepieciešamības gadījumā – piedalīties!

2025. g. – lūdzu referēt, vai augstskolās nav ieperinājušies sarkanie un vai netiek celta gaismā marksistu ideoloģija. Pārliecinieties, vai jāarestē, vai tā no gaisa grābta ziņa!

2026. g. – b. Tukiš, cik skolēnu varam uz vasaru norīkot kūdras rakšanā un cik skolotājus aizcelt uz kūdras purviem? Nedrīkst noraidīt krievu skolēnus, kas pieteicās kūdras darbos.

2027. g. – mums jāsāk riekstus audzēt savā zemē pašu vajadzībai un ar to sagādāt praksi un iemaņas mazpulcēniem. Pieliktās šķirnes ir ņemtas no prezidenta Bērziņa dārza lazdām, un šos stādus būtu vēlams ieaudzēt.

2028. g. – mana pirmā grāmatiņa, cik patīkami pēc daudziem gadiem just mīksto vāciņu silto pieskārienu. Ak, vecs esmu palicis – runāju pats ar sevi.

2029. g. – demisija, demisija!

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kas tas par sviestu??

Draugiem Facebook Twitter Google+