×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. augusts, 2016
Drukāt

Kārlis Andersons atstāja uzņēmuma vadītāja krēslu, lai studētu pedagoģiju (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja
Uzziņa

Izglītības programmas "Iespējamā misija" dalībnieki strādā kā pilna laika skolotāji, pasniedzot mācību priekšmetus, kas atbilst viņu iepriekš iegūtajai izglītībai, paralēli divus gadus apgūstot pedagoģijas un vadības prasmes "Iespējamās misijas" Līderības attīstības programmā.

Montesori pedagoģijas moto ir "Palīdzi man to izdarīt pašam!". Viens no tās pamatprincipiem pauž, ka bērnam ir sava dabas dota attīstības programma, un viņš mācās aktīvi darbojoties.

“Kad mani uzaicināja pievienoties programmai “Iespējamā misija”, piekritu ļoti ātri. Izglītības nozīmei ļoti ticu, tāpēc biju gatavs uzrotīt piedurknes,” saka jaunais izglītības programmas “Iespējamā misija” direktors Kārlis Andersons.

Izglītības ekspertu vidē viņa vārds pagaidām maz zināms. K. Andersons ir absolvējis prestižo Rīgas Ekonomikas augstskolu, vēlāk Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā. Astoņus gadus, līdz pat 2014. gadam, vadījis uzņēmumu “Mobily”, kas nodrošina elektronisku vilciena biļešu un autostāvvietu apmaksu. Darbu šajā uzņēmumā Kārlis pameta, lai nopietni pievērstos studijām – Latvijas Universitātē (LU) maģistrantūrā studētu pedagoģiju: “Apzināti par izglītības jomu sāku interesēties, pateicoties saviem bērniem. Kad vecākajai meitai 2012. gadā vajadzēja sākt apmeklēt pirmsskolu, nebija vietas pašvaldības bērnudārzā un viņa sāka apmeklēt privāto bērnudārzu, kas īsteno Montesori izglītības programmu. Likās ļoti interesanti, sāku iedziļināties. Sākumā lasīju rakstus par pedagoģiju, bet pēc tam sapratu, ka gribu to izprast dziļāk. Kad sāku studēt, man nebija konkrēta plāna, ko tālāk varētu darīt izglītības jomā. Taču pazinu “Iespējamās misijas” valdes priekšsēdētāju Ingrīdu Blūmu, un viņa mani uzaicināja vadīt šo izglītības programmu.” Šogad K. Andersonam veiksmīgi izdevās iegūt maģistra grādu pedagoģijā.

Jāpiebilst, ka līdzšinējais “Iespējamās misijas” direktors Mārtiņš Kālis pats bija darbojies šajā izglītības programmā un tās vadību uzņēmās pēc pieredzes skolotāja darbā. Taču nu arī Mārtiņš nolēmis vēl mācīties, tāpēc programmai bija vajadzīgs jauns direktors.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārlis Andersons atstāja uzņēmuma vadītāja krēslu, lai studētu pedagoģiju
    ===========================
    Infantīlāku rakstu gala virsrakstu nevarējāt izdomāt?
    Kādu pedagoģiju grasās “studēt” Kārlis Andersons kā “Iespējamš misijas ” vadītājs, ja viņām ir MAĢISTRA grāds uzņēmējdarbībā un inovācijās iegūts Rīgas Tehniskajā universitātē, kā arī ieguvis MAĢISTRA grādu pedagoģijā Latvijas Universitātē un vēl beidzis PRESTIŽO Rīgas Ekonomikas augstskolā, kur arī ieguvis MAĢISTRA grādu!!! .

    Nekas nevar būt atbaidošāks ja VIDUVĒJĪBA raksta par tik izcilām un radošām personībām!

Draugiem Facebook Twitter Google+