×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. marts, 2014
Drukāt

Izglītos Kurzemes vēstures skolotājus

Gata Dieziņa fotoGata Dieziņa foto

2011. gada 6. martâ Saldus novada Ziròu pagasta „Airîtçs” notiek Latvijas Nacionâlâ karaspçka pirmâ komandiera Oskara Kalpaka piemiòai veltîts pasâkums, kurâ svinîgo jaunsarga solîjumu pieòem 19 jaunsargi no Kalçtu un Bârtas pamatskolas (417.Liepâjas vienîbas). Nacionâlo bruòoto spçku komandieris ìenerâlmajors Raimonds Graube, NBS regulâro vienîbu komandieri. Foto: Gatis Dieziòð (Rekrutçðanas un jaunsardzes centrs)

O.Kalpaka muzejā un piemiņas vietā “Airītes” Saldus novada Zirņu pagastā 27. martā notiks Latvijas Kara muzeja organizēts skolotāju kvalifikācijas celšanas seminārs, vēsta Latvijas Kara muzeja Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs Mārtiņš Mitenbergs.

Seminārā dalību pieteikuši ap 30 vēstures skolotāji no Kuldīgas, Saldus un Skrundas novada skolām. Tā laikā skolotājiem būs iespēja noklausīties lekcijas un iepazīties ar muzeja ekspozīciju, skolotāji arī strādās radošās darbnīcās, lai kopīgiem spēkiem rastu veidus kā labāk O.Kalpaka muzeju un apkārtējo vidi izmantot izglītības procesā un patriotisma veicināšanā.

Kara muzejs skolotāju kursus organizē bez maksas. Līdzīgi kursi pagājušajā nedēļā notika arī Jelgavas novadā, kad skolotāji apmeklēja Ziemassvētku kauju muzeju Tīreļpurvā.

Kursu norises laiks -27.marts no plkst.10.30 -15.30

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+