Horoskopi un mistika
Ezoterika

Izjukusi mīla un attiecības. Kā to pārdzīvo katra zodiaka zīme1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

No depresijas līdz vienaldzībai

Kad attiecības izjūk un mīlestība izplēn, cilvēku reakcijas mēdz būt ļoti dažādas. Iespējams, ka lielā mērā to ietekmē katra konkrēta cilvēka piederība noteiktai zodiaka zīmei.

Auns

Auns, beidzoties attiecībām, paliek mierīgs un bezkaislīgs. Tas ir veids, kā viņš slēpj savas patiesās jūtas un lielās sāpes. Tomēr trauks var arī kādā brīdī iet pāri malām, un tad emocijas izvirdīs.

Vērsis

Tā kā Vērsis necieš straujas un pēkšņas pārmaiņas savā dzīvē, tad, protams, attiecību izjukšana ir viņam liela traģēdija. Ir vajadzīga liela piepūle un pašdisciplīna, lai Vērsis “savāktu” sevi un atgrieztos normālā stāvoklī.

Dvīņi

Tā kā Dvīņi ir pārliecināti, ka laime viņiem uzsmaidīs vēlreiz, attiecību izbeigšanos viņi uztver gana mierīgi. Dvīņi uzskata, ka viņu dzīve ir pārāk interesanta un notikumiem bagāta, lai neveltītu daudz laika skumjām un pārdzīvojumiem.

Vēzis

Vēzis dziļi un stipri pārdzīvo attiecību izjukšanu un dara to uzreiz, “neatejot no kases”. Pēc kārtīgas katarses Vēzis ir gatavs atgriezties pilnvērtīgā dzīvē un jaunu attiecību meklējumos.

Lauva

Lauva ja mīl, tad mīl spēcīgi un līdz mielēm. Tādēļ attiecību pārtrūkšanu uztver kā smagu un negaidītu triecienu. Tomēr pašlepnums liedz izrādīt pasaulei, kas patiesībā notiek ievainotajā dvēselē.

Jaunava

Attiecību beigas Jaunava uztver kā savu personīgo sakāvi. Tāpēc uzreiz arī metas aktīvi rosīties citās dzīves jomās, lai pierādītu, ka ir ko vērta pati par sevi, bez šīm konkrētajām attiecībām.

Svari

Ar vieglu flirtu un bezrūpīgu attieksmi Svari centīsies parādīt, ka tikko izjukušās attiecības tāds nieks vien ir un nav ne pirmās, ne pēdējās viņu dzīvē.

Skorpions

Arī Skorpionam iekšā viss plosās un vārās, kad mīla izplēnējusi un attiecības beigušās. Diemžēl Skorpions savas emocijas mēdz izpaust kā atriebību.

Strēlnieks

Strēlnieks ilgi nemokās, jo ir tik augstās domās par sevi, ka izjukušas attiecības uztver kā nelielu neērtību savā dzīvē līdz brīdim, kad būs atkal atradis jaunu aizraušanos.

Mežāzis

Smagi un sāpīgi Mežāzis pārdzīvo attiecību iziršanu, tādēļ pilnībā ierokas darbā un sadzīves rūpēs. Jaunām attiecībām ļaujas lēni un mokoši.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs ilgi negrib pieņemt faktu, ka attiecības ir izjukušas, tādēļ mētājas savās sajūtās šurpu turpu. Kad būs pagājis zināms laiks, Ūdensvīrs būs gatavs jauniem izaicinājumiem un kārdinājumiem.

Zivis

Zivīm kā jūtīgai zodiaka zīmei vajag daudz laika, lai tiktu pāri izjukušu attiecību raisītajām sajūtām un izdzēstu bijušo partneri no savas dzīves. Līdz mielēm izdzīvojot zaudējuma smagumu, pēc kāda laika Zivis izlien no ciešanu dzelmes un dodas pretī jaunai dzīvei.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv