Latvijā
Sabiedrība

Izkāpa no autobusa un skrēja pāri ielai. Auto notriec sešgadnieku 0

Foto-LETA

Vakar Vidzemē sešus gadus vecs bērns izkāpa no autobusa un, nepārliecinoties par drošību, skrēja pāri ielai, kā rezultātā viņu notrieca automašīna, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Bērns sadursmes rezultātā salauza kāju.

Mediķi vakar slimnīcās nogādāja kopumā deviņus ceļu satiksmes negadījumos cietušus cilvēkus, tostarp trīs gājējus. Vidzemē cieta arī 64 gadus veca sieviete, kuru uz gājēju pārejas aizķēra automašīna. Sieviete guva galvas smadzeņu satricinājumu un rokas traumu. Līdzīgos apstākļos Zemgalē cieta 19 gadus vecs vīrietis, kurš guva dažādus ķermeņa ievainojumus, tostarp galvas un kājas traumas.

Vakar mediķi palīdzību sniedza arī Rīgas reģionā cietušai 43 gadus vecai sievietei, kura, kāpjot uz otro stāvu, zaudēja līdzsvaru uz kāpnēm un krita no apmēram trīs metru augstuma. Sieviete guva iegurņa kaula lūzumu, nopietnas galvas, sejas un krūškurvja traumas, tostarp ribu lūzumus.

Savukārt Latgalē 44 gadus vecs vīrietis, strādājot ar leņķa slīpmašīnu, traumēja roku un guva plašu brūci apakšdelmā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1196 izsaukumiem, no tiem 183 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām.

LA.lv