Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
27. februāris, 2015
Drukāt

Izklaidējoties pusaudži draud uzspridzināt Krāslavas vidusskolu

Foto - LETAFoto - LETA

Divi pusaudži šonedēļ izklaidējoties draudējuši uzspridzināt Krāslavas vidusskolu, informē Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē.

Policijā skaidro, ka otrdienas, 24.februāra, vakarā uz Glābšanas dienesta tālruni ar piecu minūšu intervālu atsūtītas divas īsziņas par to, ka nākamajā dienā, 25.februārī, Krāslavā, Varavīksnes vidusskolā tiks ievietots un aktivizēts spridzeklis.

Policija nekavējoties uzsāka kriminālprocesu un apsekoja skolas telpas. Pēc neilga laika noskaidrots, ka apzināti nepatiesu informāciju bez noteikta mērķa nosūtīja divas personas – 11 un 14 gadus veci pusaudži. Vecākais no viņiem vairākkārt bija policijas redzeslokā saistībā ar mantiskiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Par notikušo ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231.1. panta panta. Tas paredz, ka par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+