Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
27. februāris, 2015
Drukāt

Izklaidējoties pusaudži draud uzspridzināt Krāslavas vidusskolu

Foto - LETAFoto - LETA

Divi pusaudži šonedēļ izklaidējoties draudējuši uzspridzināt Krāslavas vidusskolu, informē Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē.

Policijā skaidro, ka otrdienas, 24.februāra, vakarā uz Glābšanas dienesta tālruni ar piecu minūšu intervālu atsūtītas divas īsziņas par to, ka nākamajā dienā, 25.februārī, Krāslavā, Varavīksnes vidusskolā tiks ievietots un aktivizēts spridzeklis.

Policija nekavējoties uzsāka kriminālprocesu un apsekoja skolas telpas. Pēc neilga laika noskaidrots, ka apzināti nepatiesu informāciju bez noteikta mērķa nosūtīja divas personas – 11 un 14 gadus veci pusaudži. Vecākais no viņiem vairākkārt bija policijas redzeslokā saistībā ar mantiskiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Par notikušo ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231.1. panta panta. Tas paredz, ka par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+