×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. jūnijs, 2013
Drukāt

Izklaides centru “Vernisāža” par 6,7 miljoniem latu nopērk investori no Krievijas

LETALETA

Ar nekustamā īpašuma uzņēmuma “Latio” starpniecību pārdots izklaides centrs “Vernisāža” Rīgā, Tērbatas ielā 2. Īpašumu par 6 746 918 latiem iegādājās investoru grupa no Krievijas, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Latio” pārstāvis Roberts Kārkliņš.

Izklaides centru “Vernisāža” veido 4689 kvadrātmetrus liels zemes gabals un ēku komplekss. Patlaban tajā telpas nomā vairāki restorāni, klubs.

“Latio” Komercīpašumu tirdzniecības daļas vadītājs Jānis Šīns akcentē, ka kompleksa jaunie īpašnieki saglabās tā līdzšinējo funkciju – pēc ēku rekonstrukcijas un modernizācijas telpām tiks piesaistīti dažādu profilu nomnieki, piedāvājot centra apmeklētājiem augstākās kvalitātes izklaides un kultūras pasākumu baudīšanas iespējas.

“Patlaban saskaramies ar dažādu valstu investoru pieaugošu interesi par kvalitatīvu naudas plūsmas objektu iegādi Rīgas aktīvajā centrā. Šādu tendenci sekmē brīvo telpu samazināšanās un nomas maksas pieaugums, nodrošinot investoriem pievilcīgāku ienesīguma līmeni nekā iepriekšējos gados. Ieguldījumu iespējas aktīvi meklē Krievijas un citu NVS valstu uzņēmēji, kuriem atšķirībā no daudzu Eiropas valstu kolēģiem pieejami brīvi finanšu līdzekļi, tai skaitā banku finansējums ar salīdzinoši izdevīgiem nosacījumiem. Par komercīpašumu iegādi Latvijā arvien biežāk interesējas arī uzņēmēji no Igaunijas, kur eiro ieviešana radījusi labvēlīgus apstākļus investīcijām citās valstīs,” skaidro Šīns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+