×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
23. novembris, 2015
Drukāt

“Izklausies redzēts” pusfinālā noskaidro šova finālistus; pusfinālā uzvar Antra Stafecka

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vakar vakarā TV3 skatītājus kārtējo reizi pārsteidza “Izklausies redzēts” 2. sezonas dalībnieki. Pusfinālā vislielāko balsu skaitu saņēma Antra Stafecka, otrajā vietā ierindojot Elzu Rozentālu, bet trešajā – Ati Zviedri. Izklausies redzēts pusfinālā noskaidrojām šova finālistus, kuri visu nedēļu rūpīgi gatavosies, lai turpinātu cīņu par galveno balvu fināla raidījumā. Lai arī šova finālā redzēsim visus dalībniekus, par galveno balvu – 5000 EUR labdarības projektam – cīnīsies tikai četri. Fināla dalībniekus noteica žūrijas un dalībnieku balsojumu kopvērtējums līdzšinējos 9. raidījumos, par galveno balvu nākamsvētdien cīnīsies Kristaps Rasims, Antra Stafecka, Elza Rozentāle un Ieva Pļavniece, pārējie dalībnieki šova finālā piedalīsies kā viesmākslinieki.

Aktīva cīņa visa šova garumā bija interneta balsojumā. Portālā Skaties.lv katru nedēļu skatītāji varēja balsot par savu simpātiju. Internetā balsot būs iespējams arī fināla laikā un īpašā skatītāju simpātija saņems dāvanu karti ceļojumam uz sevis izvēlētu galamērķi.

To, kurš savam labdarības projektam saņems 5000 EUR jau nākamsvētdien noteiks skatītāji! Šova laikā ikvienam būs iespēja balsot par savu favorītu, zvanot pa ēterā norādītajiem telefona numuriem.

Kam finālisti vēlās ziedot šova iegūto naudas balvu?

Kristaps Rasims uzvaras gadījumā savu iegūto naudas balvu ziedos Bērnu slimnīcas onkoloģijas nodaļai.

Elza Rozentāle uzvaras gadījumā ziedos savu naudas balvu bērniem, kuri dzīves apstākļu dēļ nevar atļauties apmeklēt mūzikas/mākslas skolu. Konkrēti – viņas dzimtās puses Vecumnieku novada Vecumnieku Mūzikas un Mākslas skolai.

Ieva Pļavniece uzvaras gadījumā ziedos savu naudas balvu Līču dzīvnieku patversme ULUBELE.

Antra Stafecka uzvaras gadījumā ziedos savu naudas balvu Ogres Mūzikas skolai, lai varētu veidot mācību programmu, kas būtu paredzēta bērniem ar kustību traucējumiem un īpašām vajadzībām! Bērniem tur būtu iespēja apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli, piemēram, bungas, ģitāru, kā arī, protams, dziedāšanu!

http://tvplay.skaties.lv/parraides/izklausies-redzets/677986?autostart=true

http://tvplay.skaties.lv/parraides/izklausies-redzets/677972?autostart=true

http://tvplay.skaties.lv/parraides/izklausies-redzets/677974?autostart=true

http://tvplay.skaties.lv/parraides/izklausies-redzets/677980?autostart=true

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+