Latvijā
Sabiedrība

Izkrītot cauri šīfera jumtam, vīrietis gūst smagu galvas traumu 0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto AP/Scanpix/LETA

Vakar kāds 22 gadus vecs vīrietis Kurzemē izkritis cauri šīfera jumtam un guvis smagas traumas, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietis darba vietā strādājis uz angāra jumta, taču tas ielūzis un vīrietis cauri jumtam kritis apmēram no astoņu metru augstuma. Negadījuma rezultātā cietušais guvis smagu galvas traumu un smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā.

Tāpat darba vietā Kurzemē kāds 50 gadus vecs vīrietis, pārkraujot metāllūžņus, uzdūries uz metāla stieņa. Ar gūtu durtu brūci vēderā vīrietis nogādāts mediķu aprūpē.

Vidēji smagā stāvoklī slimnīcā nogādāts arī kāds 47 gadus vecs vīrietis, kurš, palīdzot draugam veikt remontdarbus, kritis no aptuveni 2,5 metru augstuma, rezultātā gūstot galvas, krūškurvja un iegurņa traumas.

Ar došanos uz slimnīcu beidzās arī kāda 18 gadus veca jaunieša darbošanās ar leņķa slīpmašīnu Vidzemē. Puisis mājās ar instrumentu griezis metālu, taču ar slīpmašīnu savainojis apakšžokli, gūstot plēstas brūces sejā.

Savukārt Latgalē kāds 28 gadus vecs vīrietis guvis kakla, pleca un rokas apdegumus, traktora motora remontdarbu laikā apdedzinoties ar tvaikiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī saņemti 1040 izsaukumi, no kuriem 146 saistīti ar traumām.

LA.lv