Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
8. maijs, 2014
Drukāt

Izkrītot pa logu, dzīvību zaudē 94 gadus veca sieviete

LETALETA

Vakar Rīgā 94 gadus veca sieviete izkritusi pa logu un no gūtajām traumām gājusi bojā, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

NMPD nav zināms, no kura stāva sieviete kritusi.

Kopumā aizvadītājā diennaktī mediķi saņēmuši 1061 izsaukumu, no kuriem 137 bijuši saistīti ar dažādu traumu gūšanu. Piemēram, Kurzemē 54 gadus vecs vīrietis darbā savainojis galvu un krūšu kurvi, kad viņam uzkritusi palete, bet citviet reģionā 41 gadus vecam vīrietim darbā norauts rokas pirksts.

Savukārt Zemgalē 26 gadus veca sieviete mājās apgāzusi katlu ar karstu ūdeni, applaucējot kājas.

Mediķi saņēmuši arī vienu izsaukumu pie augu maisījuma smēķētāja – 29 gadus veca vīrieša – Rīgā, kuram narkotiskā viela izraisījusi psihiskus traucējumus.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+