×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
21. jūnijs, 2018
Drukāt

Izlaidums noslēdzas policijas iecirknī (3)

RPPRPP

15. jūnijā neilgi pēc pulksten 21.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākiem pusaudžiem Lucavsalā, kuri lietojot alkoholu un spārdot atkritumu konteinerus. Uz norādīto adresi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Kārtības sargi, ierodoties notikuma vietā, sastapa divus manāmi iereibušus pusaudžus. Veicot datu pārbaudi noskaidrots, ka viens no viņiem ir 16 gadus vecs, savukārt otrs 17 gadus vecs.

Pārrunu laikā puiši atklāja, ka notikuma dienā vienam no viņiem bijis izlaidums. Abi kopā svinējuši pamatskolas pabeigšanu un nolēmuši iegādāties “William Peel” viskiju. Jautājot par atkritumu konteineru spārdīšanu, viens no viņiem apgalvoja, ka netīšam to aizķēris un apgāzis. Puisis atkritumu konteineru nolika tam paredzētajā vietā un izkritušos atkritumus salasīja tajā atpakaļ.

Pēc brīža pie likumsargiem pienāca divas jaunkundzes, kuras īsi pirms policijas ierāšanās bija atdalījušās no puišiem. Nekas neliecināja, ka meitenes būtu lietojušas alkoholu. Pēc personu datu pārbaudes abas pusaudzes palaistas mājās.

Savukārt puišiem veiktas alkohola koncentrācijas pārbaudes. Testu laikā noskaidrots, ka viens no viņiem ir 0,97 promiļu reibumā, savukārt otrs 1,36 promiļu reibumā.

Uzsāktas divas administratīvā pārkāpuma lietas par atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību.

Par notikušo informēti iereibušo pusaudžu vecāki, kuri paši savām ierasties pakaļ nevarēja, tādēļ atsūtīja bērniem pakaļ citus radiniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  “Pēc brīža pie likumsargiem pienāca divas jaunkundzes, kuras īsi pirms policijas ierašanās bija ATDALĪJUŠĀS no puišiem.”
  Labi, ka pašas spēja atdalīties un nevajadzēja “ātrās palīdzības” dienesta palīdzību!
  Ko vēl te piebilst par mūsu žurnālistu “profesionalitāti”!

 2. Padomju gados šādā tīņu (16-17 gadi) vecumā demolēja …baznīcas, tagad spārda musurņikus.
  Bet, redz, puika savāca izbērtos musurus un kasti nolika savā vietā. Tātad, situācija nav tik bezcerīga …
  Tas, ka PAMATSKOLU – 9.klasi beidzot, vēlas to atzīmēt “kopā ar draugu”, nav nekas peļams, bet vai būtu jāpērk viskijs un kas seko pēc tam gan liecina, ka ģimenē kaut kas nav kārtībā… Ja jau pat nevarēja atbraukt pakaļ dēlam …

 3. neradiet tos pretigos hlupikus musurus

Draugiem Facebook Twitter Google+