Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
5. februāris, 2015
Drukāt

Izlaiž prezidentūrai ES veltītu divu eiro piemiņas monētu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Banka (LB) laidusi klajā Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienībā (ES) veltītu divu eiro piemiņas monētu, informē LB pārstāvis Jānis Silakalns.

LB norāda, ka ar monētu “Latvijas prezidentūra ES Padomē” tiek turpināta piemiņas monētu kalšanas tradīcija Latvijā. Īpašā dizaina apgrozības monēta ir LB ieguldījums ES Padomes prezidentūras popularizēšanā Latvijā un ārvalstīs.

Bankā atgādina, ka ikvienai eiro zonas valstij ir tiesības ik gadu laist apgrozībā divas šādas apgrozības monētas, kā arī vēl vienu kopējas programmas ietvaros, ja tāda tiek organizēta.

Jauno monētu prezentēs pirmdien, 9. februārī, pasākumā LB telpās.

Monētas prezentācijas pasākumā piedalīsies LB prezidents Ilmārs Rimšēvičs, Finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta direktore Kristīne Pommere, LB valdes loceklis un Kases un naudas apgrozības pārvaldes vadītājs Jānis Blūms, monētas mākslinieki Gunārs Lūsis un Jānis Strupulis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko tā banka var māžoties ar tiem piemiņas eirikiem-ne tā mūsu nauda nekā. Par latu viss bija skaidrs,bet šitais-kam viņš vajadzīgs?

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzē (1)Vistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (7)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+