×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
8. maijs, 2015
Drukāt

Monika Zīle: Izčākstējis “Putina ­baikeru” solījums “nolikt Eiropu uz ausīm” (21)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

"Nakts vilku" barvedis Aleksandrs Zaldostanovs ar iesauku Ķirurgs (no labās) ir redzamākais kluba vecās paaudzes pārstāvis. Daudzi vecbiedri klubu pametuši, un tagad tas pulcē jaunākas paaudzes motociklistus ar attiecīgiem politiskiem uzskatiem.

Aprīļa vidū gandrīz katrā Krievijas lielāko televīzijas kanālu uzvaras 70. gadadienai veltītajā ziņu blokā bija pieminēts motociklistu kluba “Nakts vilki” iecerētais brauciens cauri vairākām Eiropas valstu pilsētām ar noslēgumu Berlīnes Treptova parkā 9. maijā. Kluba mājas lapā baikeru atbalstītāji neskopojās ar sajūsmu un mudinājumiem “ierasties un beidzot nolikt Eiropu uz ausīm”. Tikmēr Kremlim mazāk glaimojošie blogeri savās tīmekļa vietnēs apcerēja kārtējo dīvainību: motociklistu jeb baikeru klubi visā pasaulē pazīstami ar stipri izvairīgu attieksmi pret varu, nemaz jau nerunājot par tās apkalpošanu, turpretī Krievijā vērojama “Nakts vilku” un valdošās virsotnes cieša sazobe. Kluba prezidents Aleksandrs Zaldostanovs ar iesauku Ķirurgs vairākkārt uzsvēris piederību prezidenta Vladimira Putina tuvāko draugu lokam. Acīmredzot tā nav tukša lielība – V. Putins iemūžināts fotogrāfijā pie motocikla stūres kādā “Nakts vilku” akcijā. Skaļākās pēdējos gados veltītas Krievijas pareizticīgās baznīcas vadības un vērtību atbalstam, notikušas patriotiskā gaisotnē un zem lozungiem “Ticība. Baznīca. Dzimtene” un “Krievija – vienmēr!”. Citkārt fašisma un nacionālisma bacili saost trenētie Kremļa ideologu deguni saukļos nav jutuši apšaubāmu smaku, bet kluba aktivitātes Krimas aneksijas dienās pat mēreni cildinātas, ļaujot A. Zaldostanovam publiski padižoties ar nopelniem Ukrainas gāztā prezidenta V. Janukoviča līdzgaitnieku izvešanā no Kijevas un Krievijas ielikteņu apsardzi pussalas varas iestādēs.

Ka odiozo motociklistu brauciena šķietami nevainīgajam mērķim – nolikt ziedus padomju karavīru atdusas vietās Eiropā – piemīt provokācijas pazīmes, pirmie skaļi ierunājās poļi. Čehijas politiķi, laikam ņemot vērā sava prezidenta lēmumu piedalīties 9. maija svinībās Maskavā, izteicās atturīgāk. Vācijas amatpersonu lēmums skanēja īsi un strikti: nekādu “Nakts vilku” manifestāciju Berlīnē nebūs. Lai pašpārliecinātajiem “Putina baikeriem” vēl saprotamāk – lielai daļai motociklistu, to skaitā Ķirurgam, tika anulētas Vācijas vīzas.

Maija sākumā kluba mājas lapā valdīja mērens apjukums. Informācija par skaļi pieteikto “Eiropas likšanu uz ausīm” bija skopa, tāpat kā tālrādes sižets ar “Nakts vilku” mīņāšanos pie Polijas robežpunkta, kur maniakāli aizdomīgi izturoties pret Krievijas motociklistiem. Ka sākumā izziņotā vismaz simtnieka “vilku” vietā palicis knapi desmits – ne vārda. No mājas lapas pazuda agrāk ievietotie lielīgie paziņojumi, ka baikeri atradīs iespēju apiet liegumus un plānus nemainīs. Tagad jau skaidrs, ka skaļi pieteiktais izlēciens neizdevās. Krievijas televīzijas 1. kanāls gan pieminēja, ka “Nakts vilki” nolikuši ziedus Austrijā, bet lauvas tiesa sižetā bija atvēlēta Krievijas vēstnieka uznācienam. Pēc visa spriežot, dižmanīga ierašanās nesanāca arī Minhenē – viens no baikeriem sūkstās, ka braukuši policistu ielenkumā un Vācijas kārtības sargi nav respektējuši krievu diplomātus, kas divās automašīnās gribēja pavadīt savus pilsoņus: bez paskaidrojumiem visi novirzīti autobāņa atzarā, kur ilgi pētīti dokumenti.

“Nakts vilku” prezidents jau izplatījis paziņojumu, ka klubs Vācijas tiesā iesniedzis prasību pret šīs valsts federālo resoru, kas anulēja vīzas. Vēstījumā viņš uzsver cilvēktiesību pārkāpumu, miermīlīgai biedrībai piedēvējot teroristisku nokrāsu. Acīmredzot septiņdesmit “vilku” uzbrukums motociklistu klubam Zeļenogradā 2012. gadā ar šaudīšanos, cietušajiem un vienu bojāgājušo V. Putina drauga skatījumā ir nevainīgs tusiņš. Ka Polijas aizdomas par “vilku” braucienā plānotajām provokācijām nav bijušas bez pamata, liecina Ukrainas separātistu daudzinātās Jaunkrievijas karoga vicināšana – to krievu motocikli demonstrējuši Slovākijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Ah, veca komuniste zile :) Atbildēt

  Kadreiz zile tik loti slaveja PSLP kongresus, tagad liela nacionaliste :):):).

 2. Jūs esat akli un nozombēti, kas neredz tālāk par savu fašistisko degunu, tāpat ka visi pārējie rusofobi te komentāros. Nekas, laiks atkārtos ar jums to, kas notika ar iepriekšējiem fašistiem, jo Dievs redz jūsu naidu un augtsprātību un noliks pie vietas!

  Visiem rusofobiem komentētājiem palīdzešu ieraudzīt kaut lāsi no patiesības:
  Daudzi no jums rusofobiem nezin vispar, kas ir fašisms, un pielidzina tam arī komunismu, un visu ko tikai var, drošvien jūs esat ļoti aprobežoti un naidīgi, lai adekvāti uzzināt kas ir kas?

  Galvenā fašisma pazīme ir attieksme pret citam tautam, cilvēkiem, augstākas rases mānija un ļaunums sirdī. Ne Krievija, ne kāds komunisms (kas ir tikai maziņa daļa no visas Krievijas vēstures) nevar būt pielidzināti pie fašisma, jo tie neatbilst fašisma kritērijiem.

  Krievija nevar būt fašisms, jo Krievija ir cita civilizācija ar citu kodu, fašisms ir vienkārši pretējs Krievijai kā tāds. Teikt ka Krievijā ir fašisms ir tas pats, kā teikt ka diena ir nakts, un nakts ir diena.. un ja kāds saka kaut ko tādu, tas tikai liecina par šī cilvēka aklumu.

  Un tagad apskatīsimies dziļāk šajā tēma:

  1) Dažādi kodi: Fašisms kā tāds bija raksturīgs rietumiem vienmēr, no viņu civilizācijas pirmsākumiem, rietumi vienmēr bija agressori, plēsoņi un fašisti. Jo rietumi visas savas vēstures laika uzskatīja citas civilizācija ārpus savējas par zemākām rasem, kurus ir jālikvidē, jānogalina, jāpadara par vergiem, jāapzog utml., hitleriska vācija nebija nekas jauns pasaulei, vienkārši indiāņu masīva zvēriska likvidēšana, šausmīgas rietumu kolonizācijas, verdzība – tam visam nebija termiņa vienkārši, bet tad tas viss caur gadsimtiem pārāuga hitleriskajā vācija (kuru starp citu sponsorēja asv), hitleriska vācija bija šīs agresīvu kolonizātoru ideoloģijas kulminācija, kad rietumi atklāti paziņoja visai pasaulei, ka viņi ir augstāka rase, ārieši, bet citi ir lopi, kurus ir jālikvidē. Un šai nāves un satanisma ideoloģijai šobrīd ir vārds – fašisms. Īsi sakot, indiānu likvidēšanas laikā indiāni mierīgi varētu angļus un citus (kuri viņus likvidēja) saukt par fašistiem, jo tas ko rietumi darīja ar indiāniem, vergiem uz kuģiem, ar cilvēkiem kolonijas – tas neatšķiras no tā, ko vācu fasisti darīja Krievijā un citur. Tā kā rietumi jau no senākiem laikiem bija fašisti pēc savas būtības, jo uzskata sevi par augstāko rasi.

  Salidzinājumam: Krievija nekad nav kolonizējusi pasauli, nav dzirdēts par to ka Krievija būtu kolonizējusi Indiju, Āfriku utml., ka Krievija vedusi uz kuģiem melnadainos vergus, kurus nomocīja un zvēriski nogalinaja, nav dzirdēts ka Krievija būtu likvidējusi indiāņus u.c, jo šos noziegumus darīja tieši rietumi!!
  Un vispar, Krievija kad atnāk uz kādu zemi, ceļ mājas, ielas u.c (labs piemērs ar Afganistānu, kur joprojam ir pilns ar PSRS bloka mājam, ielam – un Latvija starp citu, ja neticat, izejiet uz ielu muļķi, un apskatietieties). Savukārt rietumi vienmēr atnākot uz citu zemi atnesa karu, nāvi, nelaimi, apzaga, neko neceļ, ko Krievija kad ceļ ielas, mājas zemē kurā ir iegājusi – tā to dara tādēļ, ka uzskata ka šī zeme kādreiz kļūs par impērijas sastāvdaļu. Bet kad rietumi atnāk uz kādu zemi, viņi vietējos uzskata par zemāko rasi, kuri nav pelnījuši lai tiem ko celtu, tos vienkārši ir jāapzog, tad jālikvidē, un jāparņem viņu zemi.. labs piemērs ar Afganistānu, asv atnākot uz Afganistanu nav uzcēlusi PSRS bloku māju vietā jaunas mājas, vai ielas.. bet gan uztaisīja narkotiku plantācijas, lai indētu ar narkotikam visu pasauli! Te būtu labi pieminēt Anglijas opija karus pret Ķīnu, kad angļi sāka karu pret Ķīnu tikai deļ tā, ka ķīnieši nevēlējais indēt sevi ar narkotikam, un lielu opija kravu iznīcināja uz kuģiem (atvestiem Ķīna).

  Secinājums: Tā kā rietumi jau šajā punktā atbilst fašismam, bet Krievija nē, jo Krievijai nebija kolonizāciju ka tādu. Tas bija tīri rietumu un Japānas nodarbība.

  2) Attieksme pret cilvēku:
  Rietumu verdzība un Krievijas “krepostnoje pravo”, salidzināsim:

  – Rietumu verdzība: Kad kāds cilvēks pieder saimniekam (teiksim lordam) kā manta kaut kāda, un saimnieks uzskata šo cilvēku ne par cilvēku vispar, bet par lopu, un tā pāt ka lopu saimnieks var nogalināt (teiksim govi, cūku) un par to nesaņems sodu, tā pāt saimniekam nebija aizliegts nogalinat savu vergu, ja tas saimnieka prāt slikti uzvedas, jo vergu arī pielidzināja pie lopa, nevis cilvēka, un par to saimniekam nekas nedraudēja. Kas pieder govim? Nekas.. šķūnis kura stāv govs – pieder saimniekam. Tāda pati attieksme rietumiem bija pret saviem vergiem – jumts zem kura guļ vergs, gulta uz kuras viņš guļ – viss piederēja saimniekam, vergam nevarēja piederēt nekas, pie tam vergu saimnieks varēja pārdod citam saimniekam, nerunājot jau par to, lai vergam būtu ģimene, tas nebija iespējams, un nedod Dievs ja vergam piedzīmst bērns, uzreiz automatiski šis bērns piederēja saimniekam, un tas arī varēja to pārdod utml.

  – Krievijas “krepostnoje PRAVO” (arī Latvijā bija šis ja nemaldos): Cilvēkam bija saimnieks, uz kuru viņš strādāja un pelnija, palīdzeja saimniekam lauksaimniecība vai vel kur, pie tam šim cilvēkam varēja būt sava ģimene, un ģimene piedereja sim cilvēkam, ne saimniekam, arī īpašums piederēja šim cilvēkam, ne saimniekam, un šis cilvēks vēlējas tikt vaļa no saimnieka, to varēja izdarīt caur došanos uz armiju un citos veidos. Tad cilvēks pabeidzot armiju bija atbrīvots no saimnieka!

  Secinājums: Kā redziet, rietumu attieksme pret cilvēku ir ļauna, sataniska, kamēr Krievijā un citur kur bija “krepostnoe pravo” bija pat ļoti laba (salidzinājumā), pat šajā ziņa Latvija neiederās rietumos, jo Latvija pēc sava koda ir tuvāk Krievijai arī. Tā kā rietumu verdzības ideologija arī ir tīrs fašisms.

  3) Dzīves veids:
  – Krievija un gandrīz visa pārēja pasaule (izņemot rietumus) nav agressori, bet miermīlīgas civilizācijas, Krievijai nav nepieciešamības uzbrukt citam valstim, jo Krievijai tā pat ir pilns ar resursiem un viss kas ir, savukārt rietumi ir plēsoņi, agressori, vampīri, kuri dzīvo uz citu rēķina, lai uzceltu skaistu lielu Londonu angļiem nācās nogalināt tūkstošiem ja ne vairāk indiešu, tapāt lai uzceltu skaisto Venēciju (tā laika Ņujorku) rietumiem nācās kopā ar turkiem apzagt skaisto 1000-gadīgo (visilgāka no zināmām impērijam) Bizantiju. Mūsdienu piemērs: Rietumiem lai apgreznotu savas valstis, Ņujorku un citas pilsētas nācās caur auksto karu uzveikt PSRS un tad apzagt 90-jos.

  Un tā bija visu vinu mūžu, jo rietumiem pašiem resursu vai nu nav, vai nu pārak maz, jo gadsimtu laikā viņiem neizdevas uzcelt tik pat lielu valsti kā Krievija, kura būtu bagāta ar resursiem un ka viņiem pietiktu, un būdami tik nožēlojami viņi uzbrūk citiem, zog un zog..

  21.gs rietumi apzog pasauli caur jauno kolonialisma veidu, apslēptu, caur dollara sistēmu, visu valstu centrālas bankas tā vai citādi kalpo amerikāņu FRS, visas valūtas tā vai citādi ir atkarīgas no dollara, un ASV vāc nodevu no visas pasaules šobrīd (kā mongoļi vāca nodevu savulaik). Un tikai pateicoties dollaram, šai nodevai, ASV spēj dzīvot bagati.

  Salidzināsim ar dzīvniekiem:
  Iedomāsimies ka PSRS ir alnis, bet rietumi ir vilks. Rietumi (ASV galvenokārt + Eiropa) iznīcināja PSRS, un tad šo gaļu sāka dalīt viens ar otru, kā mežoņi, ASV paņēma lielāko gabalu sev, mazāko atdeva Eiropai (pateicoties kurai ari tikai uzcelta Eiropas Savienība). Alnim savukārt nav jāuzbrūk citiem lai izdzīvotu, tam viss jau ir – zāle, ko ēst, viss, nekas nav vajadzīgs, un tā ari ir, Krievija pirmā neuzbrūk, bet gan tai uzbrūk: Karls 12, poļu interventi, napoleons, hitlers, un tagad asv caur ukrainu. Krievija ir kā vairogs, kas aizsargājas no iebrucējiem vienmēr.

  Vispar ja paskatīsimies vēsture, visas Eiropas savienības (Romas Impērija u.c) bija uzceltas tīri uz citu tautu rēķina, apzagot citus! Bet agru vai vēlu apzagtais izbeigsies, un viņi atgriežās barbaru laikmeta, ka piemēram tagad, kad pēc PSRS apzagšanas viņiem sāk beigties viss, ir super parādi, tad nu ASV tagad vēlās izūkt asinis no Eiropas, lai nodzīvotu pats kadu laiku, īsi sakot rietumiem sākās kanibalisma periods, kad asv redz ka viņi grimst, un sāk uzbrukt eiropai, lai apēstu to (transatlantijas savienība – paredzeta lai iznīcinatu eiropu, apzagtu, apgāztu dzīves līmeni, aizvietot eiropieši ražošanu ar amerikāņu, ar ģmo un citu).

  Putins, kopā ar pasaules vairākumu gan terotoriālo, gan pēc iedzīvotaju skaita – BRICKS un daudzi citi šobrīd cīnas pret koloniālo vienpolāro rietumu pasauli, īsi sakot BRICKS ir jaunā antifašistu koalīcija, bet rietumi atkal fašisti. Un cik zinam antifašisti uzvarēs. Iepriekšēja antifašistu koalīcija arī rietumu valstis piedalījas, jūs tikai iedomājaties, fašisti piedalas antifašisti koālīcija, smieklīgi, vai nē? ASV (lielākais fašisma avots), kas sponsorēja hitleru, viņa atnakšanu pie varas utml. piedalās antifašisma pret sevis radīto frankenšteinu.. kāds teātris.. sataniska viltība. Bet šoreiz tā nebūs, jo visi kas atbrauca uz 9.maiju Maskavā faktiski ir jauna antifašistu koalīcija, bet rietumi jau tagad visi ir fašistu pusē, sanāk ka rietumi šoreiz kritīs visi, ne tikai Berlīne, Vācija. Un vel kas interesanti, vairakums jaunajā antifašistu koalīcija ir tie, kas zaudēja 2 pasaules kara laika visvairāk (visvairāk upuru), tie, kurus tā vai citādi kādreiz kolonizēja rietumi (Ķīna, Indija utt.). Tas viss ir loģiski, īsi sakot zālēdaji (BRICKS un citi) apvienojas kopā lai nogalinatu vilku (rietumus), lai tas vairs nekad viņiem neuzbrūktu. Tīri un loģiski.

  Kā redziet, Krievija pilnīgi neatbilst fašismam, jo fašisms ir tai svešs, nav dzimts + Krievija cieta visvairak no fašistiem 2 pasaules kara laika, katram krievam ģimene tā vai citādi ir kāds, kas cieta no fašistiem! Kā vispar jūs rusofobi varat uzdrošinaties pielidzinat mūs pie fašietiem? Kad mēs cietam no tā visvairāk? Ko? Nav jums sirdis.. un Dievs to redz, jūs esat vienkārši ļauni..

  Šajā gada Krievija gatavojas referendums, notiks līdzīga kā Krima, kad negaidīti notika blickrigs, un ātri tikai uztaisīts referendums par pievienošanos Krievijai (citādi 5 kolonna Krievija neļautu to izdarīt). Tas notiks atkal, bet soreiz referendums par konstitūcijas maiņu, lai aizvietotu amerikānu rakstīto 90-jos Krievijas konsitūciju uz jauno! + 5 kolonna tiks iznīcinata, Putins parņems centralo banku (kas kalpo frs), un samazinās likmi (pilnīgi iztums dollarus), un piespiedīs visiem federāliem valsts kanāliem, kuri sobrīd kalpo amerikāņiem (rossija 1 un citi) strādāt Krievijas intereses. Īsi sakot, 2015 gads – gads kad Krievija atbrīvosies iekšēji no 5 kolonnas un starptautiskas kontroles, kļū pilnīgi brīva, un sāks ražot savu valūtu, bet dollars tiks iztumts (tā pāt ka Ķīna dāļēji jau iztuma dollaru no savas ekonomikas). Kad tas notiks (līdz 2015 gada beigam) ASV sāks zaudēt. ASV vienīga un pēdēja iespēja ir šī vasara, kad viņi mēģinās iznīcināt DNR un LNR, ja viņiem neizdosies gāzt Putinu šovasar, tad viss.. jau septembrī gatavojas referendums Krievijā, un 2016 gads būs pilns ar sakavem gads priekš asv, tāpat ka 1945 priekš vācijas. Ir skaidrs ka Ukraina nākamo ziemu zem fašistiem nenostāvēs arī, ukraiņi nogāzīs porošenko un citus, jo apnika viss (tāpāt ka ukraiņu valdība trimdā izveidota atbrīvoja ar laiku hitlera okupētu ukrainu pagajšo gadsimtu). Viss atkārtojas, tikai daudz izšķirošāk.

  Un tad sekos fašisti Latvijā, katrs saņems pēc nopelniem, būs tas rinkēvičs izvirtulis satanists, vvf vai kāds cits – visi samaksās par savu ļaunumu un naidu pret cilvēcību. Kauns nokritīs uz jūsu galvam ļoti drīz.. jo Dievs redz jūsu ļaunumu, tāpēc Latvija par to tiks nokaunināta un atbrīvota no rietumu okupācijas.

  Ka redziet, es detalizēti visu aprakstīju (uz ko jūs neesat spējīgi). Tagad domajiet ko vēlaties, mani tas nerūp, jo es redzu patiesību, bet patiesība ir Gaisma. Jūs meli savukārt ir tukša vieta, nekas.. jūs esat vārgi un nožēlojami, spējīgi tikai karot ar Ģeorga lentītem, ne uz ko nopietnako neesat spējīgi!

  Un nesapņojiet, ka jums palīdzēs jūsu nato, jo nato spēks ir mīts, asv karavīri ir bļēvi un nespējīgi karot, viņi nav spējīgi mirt savas valsts dēļ, nerunajot jau Latvijas dēļ, viņi nekaros ja viņiem no rīta kafiju neiedos, jo nato spēks ir mīts! Fantoms, ilūzija.. asv jau sen nespej karot ar tādu armiju kā Krievijas, Ķīnas vai vel kādu.. asv karš ar Krieviju NAV IESPĒJAMS, ko nu nemuldētu daži, jo abam valstim ir kodolieroči, un neviens neriskēs. Tapēc asv karos ar citu rokam – ukraiņiem, mēģinās gāzt Putinu.. viss..viņi jau maksimāli darbojas, uz vairaku asv vienkārsi nav spējīgi vairs. Viņu karavīri nav spējīgi karot, bet gan nogalinat tikai. Un tas ir 2 atšķirīgas lietas. Piemērs ar Jemenu, šobrīd tur ir konflikts kā ziniet, un ko jus domājat, asv karavīri aizbēga no turienes ātrāk, nekā Krievija evokuēja savus cilvēkus! Kā žurkas aizskrēja no Jemenas, jo asv karavīrs nav spējigs karot, vinu spēks ir mīts, caur propogandu viņi iestāstīja pasaulei ka asv karavīrs ir dievs, kas atnākot kaut kur jau uzvar, tāds ka supermens, bet tas viss ir viens liels “feiks”, ārēji stipri, bet iekšēji tukša vieta, asv karo tikai caur citu rokam, ja neesat pamanījuši, paši vairs neuzbrūk, jo visur kur viņi uzbrūk – viņi nesasniedz mērķus, zaudē. Ja tu vingrini vienu roku, bet otru nē – nav brīnumaini ka viena būs stipra, bet otra – nē. Tāpāt te, asv tik ļolti stipri ir pieradusi karot ar citu rokam, ka paši vairs nespej, viņu karavīri nekaros bez kafijas no rīta, pie tam vel līgumos viniem nav rakstīts ka būtu jānomirst. Tā kā uz nato palīdzību pat neceriet! Variet tagad teikt ka es kremlins, propoganda utt., bet tas nemaina patiesību, un to, ka jums nav ko atbildēt man pretī, pretī šiem dzīves faktiem, un vēsturieskiem arī. Viss ko jūs varat šobrīd: spļaudīties ar savu žults, indi, teikt ka es esmu kremlins, putlers utt. Karot ar ģeorga lentītem, uz neko vairāku jūs neesat spējīgi.. un pie tam vel domajiet ka spējīgi uzvarēt Krieviju? Ha-ha!

  Drīz mēs, Latvijas krievi būsim atbrīvoti no jūsu genocīda. Spļaudāties cik vien vēlaties žurkas rusofobiskas, jums nekas cits neatliek.

  • Ak, Gaisma, cik tu esi TUMŠA ! Un arī vēl DUMŠ(J)A .Vai varbūt jau esi karotāja tanī modernajā – melīgajā informatīvajā karā?

 3. Tāpat kā Putlera šāviens kosmosā.

 4. neizčākstēja vis,baikeri jau Berlīnē noliek ziedus pie atbrīvotāja statujas.Bet vecai zīlienei nav par ko rakstīt vairs,lai sacer labāk pasakas bērniem,vairāk labuma būs.bet to jau viņa nemāk.

 5. Monika, tu esi vesa sagrabējusi pensionāre! Nu kur tev vēl spriedelēt par lietām kurās tu esi absolūta nulle? Nu nežvadzi kā veca pastala.

 6. Rotšildi=mēsli Atbildēt

  ievērojiet, draugi, atkal lielakie kūdītaji bija žīdeļu “anāli”:)

 7. Vēl citreiz Finks ierunājās par Krieviju: “Tu pats redzēsi (uzrunāts tiek grāmatas autors) -varenā Krievija sabruks kā kāršu namiņš… . Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi. Tad meklējot labāku dzīvi, krievu tauta izklīdīs pa visu pasauli”. Vēl kādā reizē Finks ieteicās: “Es redzu, ka Maskava nogrims… . Būs milzīgs sprādziens, kas satricinās visu Krieviju. Miljoniem cilvēku aizies bojā.”

 8. rusofobu rusofobs Atbildēt

  Mani tikai priecē huiloviešu izgāšanās. Nedabūs siereļu motorizētais bandīts pulkovnieka uzplečus!

 9. pārsprāgstiet pušu aiz skaudības,nolādetie rusofobi.Tas nekas ka pašam nosprāga govs,galvenais ka kaimiņam arī nosprāga…ha ha ha

  • gan debesīs nekāpjot-to mēģini atcerēties.Tāpat kā to,kāpēc Latvijā ir novērojama tevis piesauktā “rusofobija”.Nezin vai tā būtu bez iemesla,bet to iemeslu NAV izdomājuši latvieši.

  • Dedivajevatņiku bots purkšķi palaida? 😀

 10. Ah, veca komuniste zile, Atbildēt

  tagad tada tautmile un Latvijas patriote :):):)

 11. Vispirms, kosmiskais kravas kuģis “Progress” nenogādā Uzvaras karoga kopiju uz Starptautisko kosmisko staciju, tad izrādās, ka ir problēmas ar Georga lentīšu nogādāšanu ārzemēs, Ziemeļkorejas līderis nebrauc uz Maskavu, parādes ģenerālmēģinājumā nojūk krievu supertanka brauciens pāri Sarkanajam laukumam, tagad vēl “vilku”problēmas. Gaidām, kas vēl notiks.

 12. Tāpat drīz izčākstēs arī krievnacists Pūķins.

 13. Senāk trieciennieki Vācijā maršēja kājām ģērbti savās brūnajās formas un ieviesa ”kārtību”. Laiki mainās un šodien jau ar motocikliem Krievijā un arī savās jau melnajās formās. Tikai tas valsts finansējums savām izdarībām palicis tas pats – tas dāvanā no ”vadoņa”… Starpība arī ir – brūnie trieciennieki nelīda citās valstīs, bet šodien par katru varu…

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Lielākais pelnītājs

No Latvijas pašvaldību vēlētajām amatpersonām lielākos ienākumus pagājušajā gadā guvis Rīgas vicemērs Andris Ameriks (“Gods kalpot Rīgai”), liecina aģentūras LETA apkopotie dati no amatpersonu deklarācijām. A. Amerika ienākumi pērn bija 616 386 eiro un 35 250 ASV dolāri. Lielus ienākumus Amerikam nodrošinājuši procenti no nebanku kreditētājiem un vērtspapīru portfeļa realizācijas. Pērn no ātro kredītu uzņēmuma AS “4finance” procentos viņš ieguvis 35 250 ASV dolārus, no “Mogo” – 205 000 eiro, no darījumiem “Swedbank” ar vērtspapīriem – 335 000 eiro. Vismazāko summu – gandrīz 29 000 eiro – vicemērs saņēmis algā Rīgas domē.

Vai ir pareizi Likteņdārza zemi nodot valsts īpašumā?
Draugiem Facebook Twitter Google+