Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
12. janvāris, 2016
Drukāt

Izliek pārdošanai “Latvijas piena” kapitāldaļas (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Pārdošanai publiski izliktas maksātnespējīgajam piensaimnieku kooperatīvam “Trikāta KS” piederošās 53,66403% kapitāldaļas Jelgavas rūpnīcā “Latvijas piens”.

Visiem interesentiem, kuri vēlētos iegādāties kapitāldaļas 2 740 300 eiro nominālvērtībā, ir iespēja piedalīties cenu aptaujā, liecina uzņēmuma maksātnespējas administratores Rudītes Klikučas oficiālais paziņojums. Cenu piedāvājumi rakstveidā iesniedzami administratorei līdz šā gada 15. februārim.

Kā ziņots, gatavību iegādāties “Trikātas KS” kapitāldaļas jau iepriekš izteica viens no rūpnīcas akcionāriem, graudkopības kooperatīvs “Latraps”. Neminot konkrētu darījuma summu, kooperatīva vadītājs Edgars Ruža apliecināja, ka pirkšanas piedāvājums joprojām ir spēkā.

Savukārt Klikuča iepriekš aģentūrai LETA atzina, ka kopš “Trikātas KS” maksātnespējas pasludināšanas pērn 6. augustā nav bijuši konkrēti daļu pirkšanas piedāvājumi. “Pie manis pagaidām neviens nav nācis. Nav piedāvājumu, kas būtu konkrēti,” sacīja administratore.

Jau vēstīts, ka “Trikātas KS” parādi par 2015. un 2014. gadā iepirkto pienu desmitiem saimniecību dažādos Latvijas novados svārstījās no 7000 eiro līdz pat 100 000 eiro.

Kā ziņots, kooperatīvam “Trikāta KS” 6. augustā pasludināta maksātnespēja, jo kooperatīvs nespēja norēķināties ar biedriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas Latvijas piens vēl nekaunas reklamēties mēs,patiesi cilvēki.Kādēļ Trikāta mums nesamaksāja,jo viņi mūsu pienu no Trikātas paņēma ,bet naudu gan neatdeva.Tikai kuru interesēs bija nogremdēt Trikātu kā lielāko akcionāru?Kaut kādi tur Latrapi ar viltu iegūtām kapitāl daļām te šefo.Atdodiet mūsu naudu.Arī tā Klikuces kundze neko nav darījusi lai atdotu mūsu naudu,vai centusies glābt Trikātu.Pilnīgi bez vainas nomelnota.Latvijas piens joprojām tirgo sierus ar Trikātas zīmolu.Latvijas pienu noslaucīt un miers.Smaida uz zemnieku rēķina.Kauna kaut mazliet būtu.Un Dūklavam vislielākais Fui.Mēs zemnieki labi dzīvojām kamēr neiebāza galvu Latvijas pienā.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+