Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
12. janvāris, 2016
Drukāt

Izliek pārdošanai “Latvijas piena” kapitāldaļas (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Pārdošanai publiski izliktas maksātnespējīgajam piensaimnieku kooperatīvam “Trikāta KS” piederošās 53,66403% kapitāldaļas Jelgavas rūpnīcā “Latvijas piens”.

Visiem interesentiem, kuri vēlētos iegādāties kapitāldaļas 2 740 300 eiro nominālvērtībā, ir iespēja piedalīties cenu aptaujā, liecina uzņēmuma maksātnespējas administratores Rudītes Klikučas oficiālais paziņojums. Cenu piedāvājumi rakstveidā iesniedzami administratorei līdz šā gada 15. februārim.

Kā ziņots, gatavību iegādāties “Trikātas KS” kapitāldaļas jau iepriekš izteica viens no rūpnīcas akcionāriem, graudkopības kooperatīvs “Latraps”. Neminot konkrētu darījuma summu, kooperatīva vadītājs Edgars Ruža apliecināja, ka pirkšanas piedāvājums joprojām ir spēkā.

Savukārt Klikuča iepriekš aģentūrai LETA atzina, ka kopš “Trikātas KS” maksātnespējas pasludināšanas pērn 6. augustā nav bijuši konkrēti daļu pirkšanas piedāvājumi. “Pie manis pagaidām neviens nav nācis. Nav piedāvājumu, kas būtu konkrēti,” sacīja administratore.

Jau vēstīts, ka “Trikātas KS” parādi par 2015. un 2014. gadā iepirkto pienu desmitiem saimniecību dažādos Latvijas novados svārstījās no 7000 eiro līdz pat 100 000 eiro.

Kā ziņots, kooperatīvam “Trikāta KS” 6. augustā pasludināta maksātnespēja, jo kooperatīvs nespēja norēķināties ar biedriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas Latvijas piens vēl nekaunas reklamēties mēs,patiesi cilvēki.Kādēļ Trikāta mums nesamaksāja,jo viņi mūsu pienu no Trikātas paņēma ,bet naudu gan neatdeva.Tikai kuru interesēs bija nogremdēt Trikātu kā lielāko akcionāru?Kaut kādi tur Latrapi ar viltu iegūtām kapitāl daļām te šefo.Atdodiet mūsu naudu.Arī tā Klikuces kundze neko nav darījusi lai atdotu mūsu naudu,vai centusies glābt Trikātu.Pilnīgi bez vainas nomelnota.Latvijas piens joprojām tirgo sierus ar Trikātas zīmolu.Latvijas pienu noslaucīt un miers.Smaida uz zemnieku rēķina.Kauna kaut mazliet būtu.Un Dūklavam vislielākais Fui.Mēs zemnieki labi dzīvojām kamēr neiebāza galvu Latvijas pienā.

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (1)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+