×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
19. septembris, 2013
Drukāt

IZM aicina jauniešus veidot klipus konkursā par lietderīgu brīvā laika pavadīšanu

Kamera2

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem radīt īsa video, animācijas vai cita formāta reklāmas klipus, lai ieinteresētu jauniešus aktīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, informēja IZM Sporta un jaunatnes departamenta direktora vietniece jaunatnes politikas jomā Diāna Sīmansone.

 

Konkursā var piedalīties individuāli vai kā komanda, kas sastāv no diviem līdz četriem cilvēkiem. Katrs dalībnieks vai komanda var iesniegt neierobežotu skaitu darbu.

Konkursa darbi – pieteikuma anketa un video materiāls – jāiesniedz līdz šā gada 28.oktobrim.

Darbi jāiesniedz kādā no piecām kategorijām – jauniešu uzņēmējdarbība vai prakses iespējas, sporta aktivitātes, interešu izglītības vai neformālās izglītības aktivitātes, brīvprātīgo darbs vai dalība jaunatnes organizācijās, skolas/augstskolas pašpārvaldē vai līdzdalība pašvaldības/valsts lēmumu pieņemšanā.

Konkursa darbus vērtēs komisija, kuras sastāvā ir IZM, Jaunatnes starptautisko programmas aģentūras, jaunatnes organizāciju, informatīvās kampaņas īstenotāju SIA “Comperio” pārstāvji un reklāmas speciālisti.

Katrā no piecām kategorijām labāko darbu autori saņems balvu – dāvanu karti 100 latu vērtībā kādam aktīvam brīvā laika pavadīšanas pasākumam.

Konkursa pieteikuma anketa un noteikumi atrodami tīmekļa vietnē “www.jaunatneslietas.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+