Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. aprīlis, 2014
Drukāt

IZM atklāts daudzfunkcionāls Informācijas centrs (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete (no kreisās) un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāre Sanda Liepiņa griež lentu IZM daudzfunkcionālā Informācijas centra svinīgajā atklāšanas pasākumā.

Pirmdien Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) svinīgi atklāts daudzfunkcionāls Informācijas centrs, kura uzdevums ir stiprināt saikni starp ministriju un sabiedrību.

“Pirms gandrīz desmit gadiem bija doma, ka ministrija šo telpu, kurā tolaik atradās daudzu svarīgu materiālu krātuve, varētu veidot publiski pieejamu. Diemžēl toreiz šo ieceri neizdevās īstenot, bet tagad šāds brīdis ir pienācis. Esmu pateicīga visiem idejas iedvesmotājiem par to, ka ministrija beidzot spēj īstenot to, par ko esam bijuši pārliecināti jau no savas esības pirmsākumiem. IZM ir jābūt atvērtai ne tikai skolotājiem, bet arī skolēniem un bērnu vecākiem. Izglītības jautājumi skar ikvienu, un ikvienam jādod iespēja iepazīties ar lietu patieso dabu,” atkāšanā teica izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete (V).

Ministre uzsvēra, ka tiks darīts viss, lai šis centrs eksistētu ne tikai nomināli, bet tiktu izmantots faktiski. Druviete aicina ikvienu, kurš iet garām šai ministrijas ēkai, ienākt šajā centrā un uzdot jautājumus, kas viņu interesē. “Mēs nodrošināsim atbildes. Ceru, ka šis centrs ļaus īstenot mūsu pārliecību, ka izglītība ir visiem, ka izglītība ir visa mūža garumā un ka šeit būs visplašākās iespējas ne tikai iegūt informāciju, bet arī izteikt savu viedokli,” sacīja Druviete.

Centrs veidots, lai jebkuram cilvēkam, kuram ir interese par izglītības jautājumiem, būtu iespēja iegūt atbildes. Ministre skaidroja, ka centrs būs iespēja cilvēkiem ar IZM dalīties idejās par to, kam vajadzētu būt Latvijas izglītības sistēmā. Druviete norādīja, ka informācijas apmaiņa starp IZM un sabiedrību ir ļoti svarīga.

Tāpat atklāšanas pasākumā IZM valsts sekretāre Sanda Liepiņa uzsvēra, ka centrā plānota visu padotības iestāžu konsultēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Saikne jau sen pārgriezta – tāpēc to zaļo lentu nav vajadzības vēlreiz griezt.

  2. Ierēdņu bars kļūst arvien lielāks un lielāks…

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+