Latvijā
Sabiedrība

Izmaiņas, kā varēs iegūt informāciju no PMLP0

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) informē, ka no 1. marta mainās pārvaldes informatīvā tālruņa numurs.

urpmāk informāciju varēs iegūt, zvanot uz tālruņa numuru – 67209400 līdzšinējā 8300 numura vietā.

PMLP informatīvais tālrunis dienā saņem vairāk nekā 150 zvanu, visbiežāk jautājumus saņem par migrācijas jomu, par aktuālo kontaktinformāciju un par personu apliecinošu dokumentu noformēšanas kārtību.

Lai uzlabotu sniegtā pakalpojuma kvalitāti, turpmāk uz informatīvā tālruņa zvaniem atbildēs PMLP teritoriālo nodaļu darbinieki. Zvanot uz PMLP informatīvo uzziņu tālruni, klienti varēs saņemt informāciju par visiem PMLP sniegtajiem pakalpojumiem – pasēm, uzturēšanās atļaujām, vīzām, dzīvesvietas deklarēšanu, kā arī par PMLP pakalpojumu izmaksām, nodaļu darba laiku, atrašanās vietu.

Informatīvā tālruņa darba laiks: pirmdiena līdz ceturtdiena no plkst. 9 līdz 16.30, piektdienās no plkst. 9 līdz 16. Ārpus darba laika par pakalpojumiem varēs uzzināt, apmeklējot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājaslapu www.pmlp.gov.lv

Informatīvā tālruņa maksa tiks ieturēta atkarībā no klienta izvēlētā mobilā operatora un tarifa. Lai saņemtu individuālu konsultāciju jāvēršas jebkurā PMLP teritoriālajā nodaļā.

LA.lv