×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. oktobris, 2012
Drukāt

Izmaiņas pieturvietās un kustībā


Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Pašvaldības uzņēmums “Rīgas satiksme” informē, ka no 1. novembra galvaspilsētā tiks veiktas izmaiņas atsevišķu pieturvietu nosaukumos un maršrutu kustības sarakstos.


 

Lai uzlabotu 18. trolejbusa maršruta kustību, tiks ieviests jauns kustības saraksts darba dienām, savukārt 14. trolejbusa maršruta darba dienu kustības sarakstā tiks veiktas nelielas korekcijas atiešanas laikos starp pieturvietām (no galapun-ktiem atiešanas laiki būs nemainīgi).

Ņemot vērā iedzīvotāju priekšlikumus, izmaiņas būs arī 51., 52., un 6. maršruta autobusa kustības sarakstā darba dienām un brīvdienām. Izmaiņas uzlabos attiecīgo maršrutu kustības regularitāti sastrēguma stundās. Kustības sarakstos tiks ierēķināts laiks, kas vidēji tiek pavadīts sastrēgumos pie A. Deglava ielas rotācijas apļa.

Tāpat pēc pasažieru ieteikumiem 49. autobusa maršrutā būs jauns kustības saraksts darba dienām. Izmaiņas sarakstā palīdzēs iedzīvotājiem ērtāk nokļūt uz darba vietām un pēc darbalaika beigām uz mājām. Veicot izmaiņas 49. autobusu maršrutā, tiks veiktas izmaiņas arī 2. un 24. autobusa maršruta kustības sarakstā darba dienām un brīvdienām.

Savukārt nelielas korekcijas atiešanas laikos starp pieturvietām tiks veiktas 15. un 31. autobusa maršruta darba dienu kustības sarakstā. Atiešanas laiki minētajiem autobusiem galapunktos paliks nemainīgi.

No ceturtdienas vairākām sabiedriskā transporta pieturvietām tiks mainīti nosaukumi. Tā 24. autobusa maršrutā abos braukšanas virzienos izvietotā pieturvieta “Nometne” tiks pārdēvēta par “Stāvvadu ielu”.

Savukārt 13., 15., 31. un 49. autobusa maršrutā virzienā uz Pļavniekiem izvietotā pieturvieta “Benzīntanks” tiks pārdēvēta par “Slāvu rotācijas aplis”.

Pēc Aizsardzības ministrijas lūguma 9. autobusa maršrutā abos braukšanas virzienos izvietotā pieturvieta “Policijas akadēmija” tiks pārdēvēta par “Aizsardzības akadēmija”.

 

Uzziņa

Plašāka informācija – “www.rigassatiksme.lv”, sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”, “Draugiem.lv” vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

 

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18.6
Alūksne +16.8
Daugavpils +19
Saldus +17
Liepāja +17.7
Jelgava +17
Ventspils +17.2
Limbaži +17
Madona +17
Rēzekne +17
Draugiem Facebook Twitter Google+