Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izmanto atvaļinājumu! Darbīgie horoskopi 10. – 16. jūlijam0

Foto – Shutterstock

Auns

Pārlieka vēlme sasniegt nodomāto var rosināt rīkoties bez ceremonijām, un tā iespējams iegūt kādu ienaidnieku vai vismaz apkārtējo nelabvēlību. Savukārt Auniem, kuri būs izvēlējušies nogaidīšanas taktiku, daudzas problēmas, iespējams, atrisināsies pašas.

Vērsis

Noskaņojums optimistisks un vēlme dāvāt visiem savu labvēlību. Ar to viņš, protams, izpelnās apkārtējo atzinību, taču var gadīties, ka protestēt sāk novārtā pamestie tuvinieki. Piemērots laiks atvaļinājuma baudīšanai patīkamā sabiedrībā.

Dvīņi

Ja viņi dāvās savu labvēlību un it sevišķi naudu katram, kurš šķiet kaut nedaudz simpātisks, bankrots nebūs nemaz tik neiespējams. Mīlas lietās Dvīņi noskaņoti vieglprātīgi, un tas var kaitēt esošajām attiecībām.

Vēzis

Atvaļinājumā vēl netikušie steidz padarīt vēl nepadarīto, kas var novest arī pie pārpūles un pat veselības problēmām. Gudrāk darīs tie Vēži, kuri mazsvarīgākos darbus atstās uz pēcatvaļinājuma laiku. Ieteikums atpūtā jau esošajiem – neesiet kaprīzi!

Lauva

Planētas noskaņo uz pārdomām, jaunu atziņu meklējumiem un arī uz atrašanos sabiedrībā, nopietnām izklaidēm, sarunām domubiedru starpā. Ieguvēji būs tie, kuri pratīs izvēlēties sev piemērotu sabiedrību. Veiksies arī viss, kas saistīts ar jaunradi.

Jaunava

Arī viņa noskaņota līdzīgi, tādēļ labāk veiksies tām, kuras pratīs sev izvēlēties īsto sabiedrību, lai baudītu vasaras atpūtu. Savukārt vēl darbā esošajām vislabāk būtu jau nodarboties ar turpmāko darbu plānošanu.

Svari

Spēja izpelnīties apkārtējo simpātijas sevišķi spēcīga, un viņi iederēsies gandrīz vai jebkurā sabiedrībā, tomēr labāk, ja tā būtu kaut nedaudz konservatīva – pašiem Svariem šobrīd jauninājumi ne sevišķi patīk. Par naudu jāraizējas nebūs, tomēr laimētavas labāk neapmeklēt.

Skorpions

Pie nodomātā ķeras ar sevišķu sparu un neatlaidību, tomēr būtu labi, ja viņš nebūtu tik bezceremoniāls un nežēlīgs pret tiem, kuri viņam traucē, – var gadīties, ka par to vēlāk jāmaksā. Arī pārpūlēties nebūtu labi.

Strēlnieks

Veiksmīga nedēļa. Spēja modināt simpātijas nodrošinās sekmes gandrīz vai jebkurā pasākuma un arī apkārtējo palīdzību, bet turēšanās pie laika gaitā jau pārbaudītām metodēm pasargās no pārsteidzības un kļūdām.

Mežāzis

Daudz darbu un pienākumu, taču enerģijas būs pietiekami un viņš ar visu tiks galā. Liekus darbus un pienākumus tomēr uzņemties nevajadzētu – tas var novest pie pārpūles. Zvaigznes sekmēs turēšanos pie jau pārbaudītām vērtībām.

Ūdensvīrs

Joprojām mierīgs laiks, kurā vislabāk vai nu pabeigt vēl nepaveikto, vai, ja klāt jau atvaļinājuma laiks, veltīt laiku tiem, kas sirdij tuvi. Turēšanās pie sabiedrībā atzītām vērtībām nodrošinās cieņu un autoritāti.

Zivis

Planētas noskaņo nedaudz vieglprātīgi gan mīlā un draudzībā, gan naudas lietās, un tas var novest pie nepatikšanām, ja šai noskaņai paļausies. Izņēmums varētu būt vientuļās šīs zīmes pārstāves – īstais laiks, ja ne izbeigt vientulību, tad vismaz labi atpūsties.

LA.lv