Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izmanto dāvātās iespējas! Horoskops 20.septembrim0

Šajā dienā var parādīties pirmie visa gada darba rezultāti. Jo aktīvāks un uzņēmīgāks tu būsi, jo lielākus panākumus sasniegsi. Parādīsies iespēja paplašināt profesionālo interešu horizontus. Lai kas arī nenotiktu, izvērtē notiekošo pēc sava prāta, nepadodies ārējai ietekmei. Mācies pareizi izmantot izdevības, kuras tev dāvā fortūna.

Auns

Auna materiālais stāvoklis paliks iepriekšējā līmenī. Var gaidīt palīdzību no draugiem un labvēļiem. Noskaņojies uz to, ka pagaidām strādāt vajadzēs, raugoties perspektīvā, bet finanšu labklājība atnāks tuvā nākotnē.

Vērsis

Nav izslēgts, ka gaidāmais materiālais apbalvojumus aizkavēsies un tavi plāni attiecībā un gaidāmajiem pirkumiem var mainīties. Tuviniekiem vajadzēs steidzami iegādāties kaut ko nepieciešamu. Katram gadījumam veic naudas uzkrājumu un uz laiku atsakies no neobligātiem tēriņiem.

Dvīņi

Mēneša vidū iespējams tāls brauciens vai ziņas no tālienes. Nav izslēgts arī darbs ārzemēs. Šodien var parādīties pirmie visa gada darba rezultāti. Lai gūtu maksimālus panākumus, tu nedrīksti aizmirst par iespējamiem šķēršļiem, citādi tu vari daudz zaudēt.

Vēzis

Šodien tu vari saņemt izdevīgu piedāvājumu. Ārējie apstākļi pašlaik ir pilnībā tavā pusē. Finanšu jomā stabils periods. Nav izslēgts, ka tēriņi šodien izrādīsies pieticīgāki, nekā tu domāji. Jo aktīvāks un uzņēmīgāks tu būsi, jo lielākus panākumus sasniegsi.

Lauva

Parādīsies iespēja paplašināt profesionālo interešu horizontus. Vairāki Lauvas apgūs blakus specialitāti, kas tūlīt ļaus pretendēt uz augstāk apmaksātu darbu. Pārmērīgi nerosies, strādā ritmā, kas apmierina tieši tevi.

Jaunava

Diena simbolizē pašpārliecību, personības autoritāti. Daudzas Jaunavas savos spriedumos un rīcībā vadīsies pēc pārliecības par savas lomas nozīmīgumu jebkurā situācijā. Lai kas arī nenotiktu, izvērtē notiekošo pēc sava prāta, nepadodies ārējai ietekmei.

Svari

Planētu ietekme var nelabvēlīgi ietekmēt Svaru ģimenes dzīvi. Pastāv nopietna strīda risks ar tālejošām sekām. Labāk iedziļināties darbā, sarežģīta uzdevuma risināšanā, informācijas meklēšanā. Neforsē notikumus personiskajā dzīvē.

Skorpions

Šis ir laiks, kad izšķirošos panākumus noteiks stingrs aprēķins un pilnīga pārliecība par uzvaru. Tēriņus kompensēs ienākumi. Mācies pareizi izmantot izdevības, kuras tev dāvā fortūna.

Strēlnieks

Profesionālie panākumi, mīlas attiecības un garīgie meklējumi šodien var būt visnotaļ efektīvi. Ja virzīsies uz savu mērķi un pieliksi pūles, lai tas īstenotos, vari gūt panākumus visnegaidītākajā brīdī.

Mežāzis

Zvaigznes sola finansiālu stabilitāti. Tēriņus ar uzviju kompensēs ienākumi. Šodien tiec galā ar finanšu saistībām, atdod parādus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Veiksme sekos personībām, kas izrāda interesi par neparasto un negaidīto, tehnisko progresu, izgudrojumiem, jaunām idejām. Nebaidies eksperimentēt, ieguldīt līdzekļus jaunās tehnoloģijās un izstrādēs.

Zivis

Gaidāms pozitīvs kosmiskais fons, kas veicina labvēlīgu ikdienas darbu ritējumu, mierīgu atpūtu pēc darba. Nodarbojies ar mājas rūpēm: omulības radīšanu savā miteklī, iegādājies jaukus nieciņus un aksesuārus. Ja šodien tu dosies ceļojumā, tad atradīsi patīkamu ceļabiedru, kas neizjauks tavu garīgo līdzsvaru.

LA.lv