Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izmanto dzīves piedāvātās iespējas! Horoskops 10. – 23. janvārim1

Foto: Pexels

Auns

Aunam būs grūtības sakoncentrēties darbam, jo apkārt būs tik daudz interesantu lietu, ka ierastie pienākumi šķitīs nogurdinoši. Tomēr nedrīkst visu atstāt pašplūsmā vai darāmo atlikt uz vēlāku laiku, jo tas radīs spriedzi. Labvēlīgi apstākļi darījumu veikšanai un finanšu operācijām. Lai ikdiena nešķistu vienmuļa un pelēka, ieteicams doties kādā tālākā ceļojumā vai apmeklēt kultūras pasākumus.

Vērsis

Vērsis baudīs apkārtējo uzmanību un novērtējumu. Labs laiks līgumu slēgšanai un jaunu projektu sākšanai. Savā rīcībā jābūt godīgam un patiesam, pretējā gadījumā var nokļūt nepatīkamā situācijā vai pats sev radīt problēmas. Jāieklausās savā iekšējā balsī un jāizvairās no pēkšņu ideju realizēšanas. Brīvajā laikā ieteicamas sporta aktivitātes gan ārā svaigā gaisā, gan sporta zālē. Uzturā vairāk jālieto dārzeņi un sulas.

Dvīņi

Dvīņiem veiksies darbi un būs viegli sasniegt nosprausto mērķi. Toties sirdslietās ne viss ies tik gludi, kā iecerēts. Brīžiem būs sajūta, ka paši tuvākie cilvēki viņus nesaprot vai negrib saprast. Lai izvairītos no spriedzes attiecībās, vēlams atcerēties seno gudrību, ka attiecības veido divi cilvēki, nevis viens, tāpēc atklāti jāizrunā sasāpējušie jautājumi. Nav ieteicams doties tālākā ceļojumā un kārtot juridiskas dabas jautājumus.

Vēzis

Ja Vēzim ļautu nodarboties tikai ar to, ko sirds kāro, tad dzīve šķistu ideāla, tomēr šoreiz tā nav. Šajā laika periodā nāksies risināt vairākus jautājumus vienlaikus un tas radīs gan stresu, gan spriedzi. Iespējams, ka nāksies pieņemt ne visai patīkamus lēmumus, lai atrisinātu izveidojušos situāciju. Šis nav piemērots laiks, lai riskētu vai izaicinātu likteni. Lai būtu vieglāk risināt dažādus jautājumus, pirms tam ir labi jāizguļas.

Lauva

Lauvai ir iespēja atrasties īstajā vietā un īstajā laikā. Tāpēc jābūt modrai un jāizmanto dzīves piedāvātās iespējas. Veiksies gan biznesa jautājumos, gan sirdslietās. Lai iegūtu sev vēlamo, nāksies rīkoties ātri un pārliecinoši. Šajā laikā var veidoties jaunas partnerattiecības turpmākai veiksmīgai sadarbībai. Piemērots laiks sevis pilnveidošanai un redzesloka paplašināšanai. Jāapvalda vēlme dominēt pār citiem un izrādīties.

Jaunava

Jaunavai būs iespēja saprast, ko tad viņa īsti grib savā dzīvē. Kad lielāki un mazāki mērķi būs noteikti, jāsāk tos soli pa solim īstenot, jo bez rīcības nebūs rezultātu. Iespējams, ka nāksies darīt darbus, kas sagādā grūtības, tāpēc nevajag tērēt enerģiju sīkām un mazsvarīgām nodarbēm. Brīvajā laikā ieteicamas pastaigas svaigā gaisā un meditācijas, kas nomierina prātu un ļauj atslābināties ķermenim.

Svari

Svariem jānosaka prioritātes un jācenšas izvairīties no pārslodzes – gan psiholoģiskās, gan fiziskās. Jācenšas izvairīties no steigas un vairāku darbu veikšanas vienlaikus, jo tas radīs zaudējumus. Lielāka vērība jāvelta savai pašsajūtai un veselības stāvoklim. Var saasināties vecās kaites. Ikdienas stresu var kompensēt ar vaļaspriekiem vai tiekoties ar domubiedriem. Jācenšas izvairīties no negatīvi noskaņotiem cilvēkiem.

Skorpions

Skorpionam viss ritēs savu gaitu un neprasīs īpašu piepūli. Lielāka vērība jāvelta savas veselības nostiprināšanai, jo būs jūtams spēku apsīkums. Piemērots brīdis, lai nostiprinātu jau esošās pozīcijas un izvērtētu, kā efektīvāk izmantot resursus. Brīvajā laikā ieteicams apciemot draugus un radiniekus, kuru apmeklējums dažādu iemeslu dēļ atlikts uz vēlāku laiku. Var doties arī nelielās ekskursijās.

Strēlnieks

Strēlnieks līdz janvāra vidum izjutīs spriedzi, un tas atstās iespaidu uz garastāvokli un darbaspējām. Mēneša vidū situācija uzlabosies un parādīsies jaunas iespējas risināt iestrēgušus jautājumus. Šajā laika periodā nav ieteicams uzturēties vietās, kur ir daudz cilvēku, jo pastāv risks inficēties ar vīrusiem. Pašsajūtas uzlabošanai un imūnsistēmas nostiprināšanai ieteicams apmeklēt ārstnieciskās procedūras.

Mežāzis

Mežāža dzīve kļūs dinamiskāka, jo daudz kur būs jāpaspēj un daudz kas būs jāpaveic. Tas radīs spriedzi un stresu. Lai situāciju nesarežģītu, viss pārdomāti jāsaplāno un vajadzības gadījumā jālūdz citu palīdzība. Jācenšas izvairīties no steigas, jo tas var radīt neparedzētus izdevumus. Jācenšas uzturēties labi vēdinātās telpās un uzturā lietot vitamīniem bagātu pārtiku. Ieteicamas fiziskas aktivitātes un ūdens procedūras.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram gribēsies izrauties no ikdienas rutīnas un nodarboties ar sev patīkamām lietām. Tomēr, ja izdosies sevi piespiest paveikt tiešos pienākumus, tas dos lieliskus rezultātus. Veiksies darījumos un naudas lietās. Pārdomāti jāplāno dienas kārtība, lai darbs mītos ar atpūtas brīžiem. Jāizvairās no psiholoģiskas un fiziskas pārslodzes, jo tas nelabvēlīgi ietekmēs veselību. Ieteicamas relaksējošas un nomierinošas nodarbes.

Zivis

Zivīm jāseko, lai darbi tiktu padarīti laikus. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo izdevumi pārsniegs ienākumus, tas savukārt var radīt stresu un neapmierinātību ar apkārtējo rīcību. Pirms ko teikt, rūpīgi jāizvērtē, vai ar savu rīcību nezāģējat zaru, uz kura pašas sēžat. Šajā periodā ieteicams atturēties no lielas slodzes un laikus doties gulēt. Ieteicams nodoties meditācijai, mākslas izstāžu un muzeju apmeklēšanai.

LA.lv