Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izmanto iespējas! Horoskopi no 25. februāra līdz 3. martam0

Foto: Pixabay

Auns

Nedēļas sākumā vari izmantot iespējas, lai kaut ko pamainītu savā karjerā – lai tiktu vaļā no nevajadzīgām saistībām. Sajūtu ziņā var būt vēlme nedaudz izolēties no apkārtējās pasaules, bet tajā pašā laikā būsi motivēts strādāt naudas dēļ.

Vērsis

Pirmdien būs aktuāli izrunāties, apspriest kādus svarīgus jautājumus ģimenē, taču diez vai tas nesīs kādus racionālus rezultātus. Nedēļas vidus piemērots darbam, kas prasa lielu enerģijas ieguldījumu. Nedēļas nogalē atsakies no konservatīviem uzskatiem.

Dvīņi

Pirmdien tev būs skaidrs skatījums uz notiekošo. Neaizņemies un neaizdod naudu. Otrdien, trešdien dominējošais optimisms var tevi padarīt mazliet naivu. No pienākumiem tāpat nekur neaizbēgsi. Nedēļas nogalē kārosies eksperimenti intīmajā dzīvē.

Vēzis

Nedēļas sākums piemērots, lai „palaistu vaļā’’ attiecības, kas savu jau nokalpojušas. Nedēļas nogalē vairāk vilinās brīvās attiecības un piedzīvojumi.. Pirmdiena gaidāma emocionāli visai harmoniska. Laba nedēļa, lai apgūtu kādu filozofisku mācību.

Lauva

Laba nedēļa, lai atteiktos no sliktiem ieradumiem. Trešdiena piemērota sabiedriskai darbībai, tūrismam, svinībām. Ceturtdiena prasīs nopietnu attieksmi un izturību. Nedēļas nogalē – tava ekscentriskā uzvedība var citus šokēt.

Jaunava

Pirmdien vari izbeigt kādas mīlas attiecības, bet par to nenāksies ilgi skumt. Nedēļas izskaņā attiecībās patiks brīvība. Nedēļas sākumā iespējami arī svarīgi notikumi bērnu dzīvē.. Otrdien, trešdien nesoli vairāk, nekā spēj izdarīt. Iespējama ir arī kāda vilšanās.

Svari

Nozīmīgs laiks visiem radošajiem Svariem – iedvesma, intuīcija, jaunas idejas, tas viss būs tev pieejams. Nopietnākā diena būs ceturtdiena, pēc tam palēnām sajūtās iezagsies jaunas vēsmas – vēlme pēc satraukuma un ekstrēmiem piedzīvojumiem.

Skorpions

Pirmdien neuzsāc neko jaunu. Otrdien, trešdien – bīstami ļauties pārmērībām ēšanā, sargies no nepraktiskiem tēriņiem. Ceturtdiena piemērota darbiem, kas saistīti ar matemātiskiem aprēķiniem. Nedēļas izskaņā traucēs kādi nesakārtoti finanšu jautājumi.

Strēlnieks

Pirmdien svarīgu jautājumu apdomāšanai var palīdzēt meditācija. Otrdien var būt grūtības ar lēmumu pieņemšanu, jo prāts teiks kaut ko vienu, bet jūtas – citu. Nedēļas otrajā pusē būsi pakļauts impulsīviem pirkumiem.

Mežāzis

Pirmdiena piemērota komunikācijai, kas neprasa lēmumu pieņemšanu. Otrdiena, trešdiena – labas dienas filozofisku jautājumu apcerei, pārdomām, grāmatu rakstīšanai. Ceturtdien, piektdien būsi viegli ievainojams, neuztver visu pārāk nopietni.

Ūdensvīrs

Pirmdiena – diena pārdomām, savu uzskatu, trūkumu pārvērtēšanai. Trešdiena piemērota, lai tiktos ar cilvēkiem, ar kuriem vieno kopīgas intereses. Nedēļas izskaņā kritīs uz nerviem cilvēki ar konservatīvu domāšanu. Svarīga būs brīvības garša.

Zivis

Otrdiena – sarežģīta attiecībām. Trešdien varēsi paspīdēt ar savām zināšanām. Fiziski aktīvākās dienas – trešdiena un ceturtdiena. Nedēļas otrajā pusē jāievēro apdomība, rīkojoties ar naudu, iespējamas interesantas jaunas iepazīšanās.

 

LA.lv