Latvijā
Kriminālziņas

Izmantojot pirmssvētku iepirkšanās drudzi, no veikaliem mēģina nozagt kažokus 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: LETA

Pagājušajā nedēļā, 14.decembrī, likumsargi aizturējuši divas zagles, kuras veikalos mēģinājušas nozagt kažokus, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

VP darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu lielveikalu, kur 1982. gadā dzimusī sieviete esot mēģinājusi nozagt kažoku. Likumsargi noskaidroja, ka sieviete diezgan ilgi staigājusi pa veikalu un pētījusi dažādas preces. Noskatījusi guvumu, sieviete pabāzusi kažoku zem savām drēbēm un taisnā solī devusies ārā no veikala. Veikala apsargs, pamanījis aizdomīgo sieviete, nekavējoties viņu aizturēja. Ierodoties notikuma vietā, policisti sievieti nogādāja Rīgas Ziemeļu iecirknī, kur, viņu pārmeklējot, zem virsdrēbēm atrada nozagto kažoku.

Līdzīgs gadījums pagājušās nedēļas 14. decembrī noticis Jūrmalā, kur kāda sieviete, brīvi piekļūstot, no veikala mēģinājusi nozagt kažoku. Arī šajā gadījumā 1946. gadā dzimusī sieviete tika aizturēta un nogādāta Jūrmalas policijas iecirknī.

Abas sievietes jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo ir uzsākti divi kriminālprocesi par zādzību. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Abām aizturētajām sievietēm piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

LA.lv