Mobilā versija
+19.8°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Izmeklē Daugavpils lidlaukā notikušās traģēdijas apstākļus (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Grīvas lidlaukā Daugavpilī, izmēģinot planieri, pirms mēneša bojā gājis pilots, un patlaban tiek pieļauts, ka negadījumu izraisījusi pilota kļūda, neveiksmīgi rīkojoties ar planiera vadības elementiem, informēja Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas birojā.

“Planieris bija ievests no Krievijas, tam bija Krievijas reģistrācijas numuri. Cilvēki, kas planieri bija ieveduši, domāja to pirkt, taču pirms tam vēlējās izmēģināt,” stāstīja biroja Aviācijas nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas nodaļas vadītājs Visvaldis Trūbs.

Runājot par negadījuma apstākļiem, viņš sacīja, ka planieris tik tikko bija paspējis izlidot. “Tas pacēlās un pēc 200 metru nolidošanas nokrita, pat nepagūstot uzņemt augstumu,” bilda Trūbs. Kritiens varētu būt noticis no 50 metru augstuma.

Negadījums noticis 4.maijā. Tā izmeklēšana varētu ilgt vairākus mēnešus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nelaikā atkabināja falli, kāpēc ar nokrita …

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+