×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. marts, 2013
Drukāt

Izmeklē ugunsgrēku rūpnīcā “Biolars” (Video)

Kadrs no videoKadrs no video

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par aizvadītajā naktī izcēlušos ugunsgrēku Olaines ķīmiskajā rūpnīcā “Biolars”. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA pastāstīja, ka kriminālprocess sākts par noziegumiem pret īpašumu un tā gaitā tiks skaidrots ugunsgrēka iemesls.

 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Inga Vetere aģentūrai LETA sacīja, ka ugunsdzēsēji joprojām turpina darbu notikuma vietā. Glābēji pārliecinās, vai nekur nenotiek gruzdēšana un vai ir novērsta tuvumā esošo ugunsnedrošo ķimikāliju atkārtota aizdegšanās.

Iespējamos ugunsgrēka izcelšanās iemeslus Vetere pagaidām atturējās minēt. Rūpnīcā ir tik daudz ķimikāliju, ka bez rūpīgas izpētes būtu ļoti grūti saprast, kura no tām aizdegusies pirmā, tāpēc šī izmeklēšana jāatstāj policijas kompetencē, atzina VUGD pārstāve.

Jau ziņots, ka ugunsgrēks izcēlās neilgi pēc pusnakts un degušas trīsstāvu ražošanas ēkas telpas 3000 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā cieta kāda privātpersona – 41 gadu veca sieviete, kura guvusi plašus apdegumus un nogādāta slimnīcā, kā arī četri ugunsdzēsēji, kuri saelpojušies degšanas produktus.

LTV1 video redzamas rūpnīcas ēkas pēc notikušā ugunsgrēka.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/2grCjczBBac” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+