×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Izmeklēšana apstiprina: Četri cilvēki Jelgavā miruši nelegālā alkohola dēļ

Foto: LETAFoto: LETA

Izmeklēšanas laikā gūts apstiprinājums, ka saindēšanās Jelgavā notikusi ar nelegālo alkoholu, par konkrētu vielu gan vēl pāragri spriest, to noteiks ekspertīzē, LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks Juris Staļģevics.

 

Jelgavā sestdien konstatēti četri nāves gadījumi, kuru iemesls ir nezināmas izcelsmes šķidruma lietošana. Vēl trīs cilvēki ir nogādāti slimnīcā. Saindēšanās ar alkoholu notikusi sestdien, policija uzreiz sākusi izmeklēšanu.

Staļģevics arī informēja, ka ir noskaidrotas divas konkrētas vietas, kurās šis alkohols ir iegādāts. Šajās vietās ir veiktas kratīšanas un cilvēki aizturēti. Viņš atzina, ka šīs vietas jau bija nonākušas policijas redzeslokā arī iepriekš un sastādīti protokoli par nelegālā alkohola tirgošanu.

Viņš norādīja, ka cilvēkiem, kas ir lietojuši nelegālo alkoholu Jelgavā un sajutušies slikti, noteikti jāvēršas pie mediķiem, aicinot cilvēkus, kas iegādājušies alkoholu tā saucamajās točkās, to nelietot, jo tas var būt bīstami dzīvībai, īpaši uzsverot izvairīties no nelegālā alkohola tirgotavām Katoļu un Kazarmas ielas rajonā.

Pašlaik Jelgavas policija pārbauda arī citas nelegālā alkohola tirgotavas, taču uz jautājumu, vai arī citur Latvijā šis alkohols varētu būt nonācis, Staļģevics atbildēja, ka “tas ir aktuāli Jelgavas pilsētai”.

Kopumā aizdomās par šo nodarījumu aizturētas un izolatorā ievietotas piecas personas.

Kriminālprocess ierosināts par nelikumīgu alkohola realizāciju, ja tā izraisījusi smagas sekas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+