Latvijā
Kriminālziņas

“Izmirkuši, galīgi nosaluši!” Vietējais iedzīvotājs pastāsta par sastapšanos ar traģiskajā avārijā izdzīvojušajiem1

Ekrānuzņēmums/TV3 Ziņas

Traģiskais negadījums pirmdienas ap plkst. 9.00 notika uz autoceļa Aronas pagastā – netālu no Madonas. Šobrīd vēl neskaidru iemeslu dēļ, iespējams, nespējot auto savaldīt uz slidena ceļa, mikroautobuss, kurā atradās septiņi cilvēki, iebrauca dīķī un apgāzās.

Avārijā izdzīvojušie ir divi vīrieši ap 40 gadiem. Izdzīvojušie, tiekot ārā no automašīnas un izrāpjoties no ūdens, palīdzību meklējuši blakus esošajās mājās, vēstīja “TV3 Ziņas”.

Jānis, dzīvo blakus negadījuma vietai:”Viņi izmirkuši, galīgi nosaluši bija, slapji. Divi, viens īsāks, otrs – garāks. Tas īsākais šoferis bija.Pirms plkst. 9.00. Viss bija slapjš, pietecēja visa istaba. Teica, ka piezvanīt vajag. Mazajam viss telefons bija izmircis.”

Uzreiz tikai zvanīts glābējiem. Izsaukumu par negadījumu tie saņēma īsi pēc plkst. 9.00.

Sākotnējā līdz glābējiem nonākusī informācija liecināja, ka avarējusi automašīna, tā iebraukusi grāvī un apgāzusies. Taču, ierodoties notikuma vietā, pavērusies pavisam cita aina.

“Mašīna ir dīķī uz jumta tā, ka riepas tikai redzamas. Tika konstatēts, ka automašīnas kabīnē ir vēl trīs bojāgājušie,” izklāsta VUGD Madonas iecirkņa komandiera pienākumu izpildītājs Arnis Šmugais.

Visi bojāgājušie ir aizmugurē sēdošie pasažieri. Policija noskaidrojusi, ka tie ir 24, 27 un 37 gadus veci vīrieši. Viena cilvēka personība vēl nav noskaidrota.

Visi seši vīrieši, visticamāk, devās uz darbu. Mikroautobusā esot atradušās arī benzīna kannas un krūmgrieži.

“Prasu, vai strādnieki bija. Uz mežu brauca strādāt. Tā viens mazais teica. Viņš vispār bija nosalis, sēdēja pie plīts, cilāja galvu uz augšu un leju, augšu… līdz normālām beigām,” turpina vietējais iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Abi izglābtie vīrieši šobrīd atrodas mediķu aprūpē ar vieglām traumām un hipotermiju. Vīrieši ir šoka stāvoklī. Kad tie atgūsies, ar viņiem turpinās strādāt izmeklētāji.

Jānis Lūkins, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks:” Šobrīd nevaram precīzi pateikt negadījuma iemeslus. Viena no mūsu versijām varētu būt – neatbilstoša braukšanas ātruma izvēle atbilstoši gadalaikam un ceļa braukšanas apstākļiem, jo, kā es teicu, ceļa segums apsnidzis, ar pieblietētu sniegu, tātad, – slidens. Vēl šobrīd ir tāda informācija, ka ne vadītājam, ne pasažierim alkohola klātbūtne organismā nav konstatēta.”

Policija norāda, ka automašīnas riepu stāvoklis bijis atbilstošs pieļaujamām normām.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Tiesa Rīgā piespriež cietumsodu par vīrieša noduršanu kopīgas iedzeršanas laikā
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bičevskis pēc atkāpšanās no amata VNĪ tuvākos mēnešus veltīs rokasbumbai
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Sieviešu apkrāpšanā apsūdzētais viltus mīlnieks stāsies tiesas priekšā
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Rūjienā Pūci uz tikšanos par reformu sagaida ar lauksaimniecības tehnikas rindām
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Kariņš secinājis, ka pēdējā laika notikumi liek apšaubīt Rīgas domes rīcībspēju
6 stundas
MM
Mečislavs Maculēvičs
Ekonomika
Mečislavs Maculēvičs: Darba tirgus potenciāls – darbinieki 50+
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Šteinbors rāda meistarklasi “Arka” vārtos
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija nav līdz galam apstiprinājusi NATO aizsardzības plānus Baltijas valstīm un Polijai
5 stundas