Grāmatas
Lata romāni

Iznācis jūnija “Lata romāns” – Ilzes Eņģeles “Labais cilvēks”!0

Darbs. Ikdiena. Kolēģi. Kolēģes. Labi cilvēki. Ne tik labi cilvēki.

Ieva ir parasta biroja ierindas darbiniece. Ievas vīra uzmanību ir nozagusi pašas meita, dēls – svešumā. Tomēr Ieva kā labs cilvēks nevienam nevēl ļaunu, pat ne Larisai – vieglprātīgai, ārišķīgai darba biedrenei, kurai dzīvē viss ir pasniegts uz paplātes. Ieva un Larisa satuvinās. Larisa kļūst par izrādes “mana dzīve” prīmu un viņai nav noslēpumu no Ievas. Kā Larisai skaidro viņas jaunā draudzene Ieva, beidzot Larisa sāk spēlēt pieaugušo līgā – just tikai pieredzējušai sievietei raksturīgu tieksmi rotaļāties ar uguni un mācēt palikt sveikā! Sieviešu sarunas. Miljonārs. Flirts. Taureņi. Abu dzīves uzņem paātrinājumu un neviena nenojauš, ka rutīnas savērptās kaislības ved pie dramatiska fināla.

Eva Mārtuža: “Ilze Eņģele caurcaurēm ir mūsdienu ikdienas pazinēja. Rets talants, taču viņai izdodas arī parastu biroja darbinieci padarīt par spožu literāro tēlu. Gan rakstnieces, gan viņas varoņu dzīve notiek liktenīgā paātrinājumā, kad “neviena nenojauš, ka rutīnas savērptās kaislības ved pie dramatiska fināla.”

Evija Veide: “Sievišķīgas ilgas pēc uzmanības, mīlestības un sapratnes ved romāna varones gan pa taisniem, gan līkumotiem ceļiem. Kas vienai dots, tā otrai pietrūcis… tā rodas pamats intrigām un pārpratumiem.”

Meklējiet grāmatnīcās un neaizmirstiet abonēt nākamajam pusgadam!

LA.lv