Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. decembris, 2014
Drukāt

Iznācis “Zvaigžņu karu” jaunās filmas reklāmas rullītis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien iznācis zinātniskās fantastikas filmas “Star Wars: The Force Awakens” pirmais reklāmas rullītis.

88 sekundes garajā video redzami jaunpienācēji, kas papildinājuši franšīzes aktieru sastāvu. To vidū ir Džons Bojega, Deizija Ridlija un Oskars Aizeks.

Reklāmas rullītī redzams tumšās puses pārstāvis – apmetnī ģērbts tēls ar gaismas zobenu T burta formā. Lai arī tā seju nevar redzēt, fani uzskata, ka tas varētu būt aktiera Adama Draivera atveidotais varonis.

Video nebija redzamas iepriekšējo filmu zvaigznes Harisons Fords, Kerija Fišere, Marks Hamils un citi, kaut arī to dalība ir tikusi apstiprināta.

Reklāmas rullītis piektdien tika publicēts internetā, kā arī tiek izrādīts kinoteātros ASV.

“Star Wars: The Force Awakens” ir pirmā no trim filmām, ko kinostudija “Walt Disney Co” producē pēc kompānijas “Lucasfilm” pārpirkšanas 2012. gadā. Sešu iepriekšējo filmu kases ieņēmumi sasniedz 4,4 miljardus dolāru (3,5 miljardus eiro), kā arī sērijai ir daudz lojālu fanu.

Jau sākts darbs pie astotās “Zvaigžņu karu” kinolentes. Tās režisors būs Raiens Džonsons.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+