Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
21. oktobris, 2016
Drukāt

Iznāk jau ceturtie Urbanoviča, Paidera un Jurgena “Nākotnes melnraksti” (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Jānis Urbanovičs

Šodien plkst.13 Jūrmalas viesnīcā “Baltic Beach Hotel” prezentēs Saeimas deputāta Jāņa Urbanoviča (S), Krievijas ekonomista un varai pietuvinātā Igora Jurgena un žurnālista Jura Paidera grāmatu “Nākotnes melnraksti: Latvija 1956.-1991.”, aģentūru LETA informēja biedrībā “Baltijas forums”.

Grāmatā esot apskatīti Latvijas, PSRS un pasaules vēsturiskie notikumi “laika posmā, kad notika padomju sistēmas transformācija no totalitāras iekārtas par autoritāru, kā arī notikumi, kas beidzās ar PSRS sabrukumu un neatkarīgu demokrātisku valstu izveidošanos”.

Grāmatā esot plaši izmantoti “tikai tagad pieejamie PSRS un ASV arhīvu atslepenotie materiāli, kas ļauj labāk saprast gan Aukstā kara norises, gan arī PSRS sabrukuma cēloņus”, apgalvo autori.

“Informācija, kas patlaban pieejama, ļauj secināt, ka patiesība par PSRS pēdējo pastāvēšanas gadu norisēm un notikumiem, to patiesajiem cēloņiem vēl nav pilnībā atklāta un joprojām tiek slēpta arhīvu slepenajā daļā,” turpina grāmatas autori.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Duplicate comment detected; it looks as though you’ve already said that!
    duplicate or triple, but sorry, I don’t see it!

  2. labi nebeigs!

  3. Ceru, ka tas kangars urbis sēdēs ilgāk par rubiku, un pēc atbrīvošanas tiks izraidīts uz savu sapņu zemi russia!!!

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+