Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
15. oktobris, 2015
Drukāt

Iznāks Aivaram Brīzem veltīta grāmata un disks ar vēl nedzirdētu dziesmu. Noklausies! (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 22. oktobrī, dziedātāja Aivara Brīzes nāves otrajā gadadienā, tiks izdots dziesmu albums “Ejam tālāk!”, kurā apkopoti pazīstamākie Aivara izpildīto dziesmu ieraksti, kā arī agrāk nepubliskots koncertieraksts, pavēstīja Guntars Račs.

Izlasē būs atrodami tādi leģendārās grupas “Līvi” grāvēji kā “Dzelzsgriezējs”, “Zābaku dziesma”, “Deviņvīru spēks”, “Kādā brīnišķā dienā” un citas. Tāpat izlasē būs atrodams ieraksts no Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperas “Lāčplēsis”, kurā Aivars attēloja Koknesi, Brīzes un Tomasa Kleina grupas “Leģions” dziesmas, kā arī agrāk nepublicēti grupas “Neptūns” ieraksti un duetā ar savu dzīvesbiedri Elitu Veidemani izpildītā dziesma “Tikai nesaki nevienam”.

“Kā īpaša pērle šajā piemiņas albumā tiks iekļauta agrāk nepublicēts Ulda Marhileviča un Māras Zālītes dziesmas “Ai, cik maigi uz sejas krīt sniegs” koncertieraksts, kurš tika fiksēts 2010. gada augustā Sakaslejas baznīcas dārzā. Šo dziesmu Aivars dziedāja duetā ar Aiju Andrejevu un to šogad restaurēja producents Edijs Gņedovskis,” stāsta Račs.

22. oktobrī plkst. 19 Latvijas 1.Rokkafejnīcā vienlaikus ar albuma prezentāciju notiks arī Elitas Veidemanes sarakstītās grāmatas “Dzelzsgriezējs un dūja” atvēršanas pasākums.

Aivars Brīze mira 2013. gada 22. oktobrī Polijas pilsētas Gdiņā. Šī gada 25. decembrī viņam apritētu 54 gadi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dziesminieks un rokeris Aivars Brīze mira 2013. gada 22. oktobrī Polijas pilsētas Gdiņa slimnīcā.
    Laikam TĀPĒC 22. oktobrī plkst. 19 Latvijas 1.Rokkafejnīcā notiks A.Brīzes dziesmu albuma un dzīvesbiedres žurnālistes Elitas Veidemanes sarakstītās grāmatas “Dzelzsgriezējs un dūja” atvēršanas vakars.

  2. 22. oktobris ir ceturtdien…

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (14)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+