×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. aprīlis, 2014
Drukāt

Iznāks Harija Potera franšīzei radniecīga filmu triloģija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tiks uzņemta skatītāju iemīļotajai Harija Potera filmu franšīzei radniecīga Holivudas filmu triloģija, vēsta laikraksts “The New York Times”.

Jaunās filmas būs balstītas uz grāmatu “Fantastic Beasts and Where to Find Them” (“Fantastiski zvēri un kur tos atrast”), no kuras Harijs Poters un viņa klasesbiedri mācījās Cūkkārpas Raganības un burvestību arodskolā.

Darbība norisināsies Ņujorkā 70 gadus pirms oriģinālajiem Potera romāniem, un galvenais varonis būs burvju zoologs Ņūtons Skamanders.

Kinostudija “Warner Bros” septembrī paziņoja, ka uzņems filmu pēc mācību grāmatas motīviem. Taču tagad izziņota daudz ambiciozāka iecere – izveidot trīs “megafilmas”, kuru scenāriju rakstīs Harija Potera grāmatu sērijas autore Dž.K.Roulinga.

“Kaut arī “Fantastic Beasts and Where to Find Them” notikumi risinās tajā pašā raganu un burvju sabiedrībā, tas nebūs ne Harija Potera priekšstāsts, ne arī turpinājums,” norāda rakstniece. “Tas būs burvju pasaules paplašinājums.”

Visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 450 miljoni Harija Potera romānu eksemplāru, taču laiku kopš pēdējās grāmatas iznākšanas 2007. gadā Roulinga nav aizvadījusi bezdarbībā. Pagājušogad viņa publicēja savu pirmo romānu pieaugušajiem “The Casual Vacancy”, kas no literatūras kritiķiem saņēma neviennozīmīgu vērtējumu.

Jūlijā viņa tika atmaskota kā īstā autore kritiķu slavinātajam detektīvromānam “The Cuckoo’s Calling”, kuru viņa bija publicējusi ar segvārdu Roberts Golbraits.

Roulingas turība lēsta ap 560 miljoniem sterliņu mārciņu (468 miljoniem latu). Viņa ir 156.bagātākais cilvēks Lielbritānijā, liecina avīzes “The Sunday Times” apkopotais saraksts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+