×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Iznāks šausmu filmas “Blēras ragana” turpinājums

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izklaides industrijas pasākumā “Comic-Con” pagājušonedēļ tika atklāts, ka drīzumā gaidāms 90. gadu šausmu filmas “The Blair Witch Project” (“Blēras ragana”) turpinājums.

Skatītājiem tika teikts, ka viņi dosies uz jaunas šausmu filmas “The Woods” seansu, taču patiesībā tas izrādījās 1999. gada filmas turpinājums ar nosaukumu “Blair Witch”, kas ASV kinoteātros iznāks 16.septembrī.

“Filmā “Blair Witch” galvenā ir noslēpumainība,” sacīja kinolentes režisors Adams Vingards. “Domāju, ka reklāmas stratēģija ir atbilstoša.”

“The Blair With Project” bija finansiāli veiksmīga un aizsāka jaunu šausmu filmu žanru. Filmas galvenie varoņi bija trīs kino studenti, kuri pazuda, meklējot Blēras raganu.

Jaunajā filmā “Blair Witch” galvenais varonis ir brālis vienam no pazudušajiem jauniešiem. Viņš dodas tajā pašā mežā meklēt savu māsu.

2000. gadā iznāca “The Blair Witch Project” pirmais turpinājums “Book of Shadows: Blair Witch 2”, kas saņēma skatītāju nopēlumu. Gaidāmajā kinolentē nav ņemti vērā pirmā turpinājuma notikumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+